"Český bowling" - Divácká soutěž

« Zpět na výpis diváckých soutěží

Český bowling, květen 2011 - 30.05.2011

Květnové vydání televizního magazínu Český bowling je zde s novou otázkou. Neměla by být příliš komplikovaná, ale kdoví.... i zdánlivě jednoduché věci mohou být někdy zrádné! Své tipy zasílejte nejlépe v centimetrech (cm).

 

Odpovědi nám zašlete na emailovou adresu: soutez@ceskybowling.cz  

A nezapomeňte uvést údaje o sobě (jméno, příjmení a buď plnou adresu nebo telefon)

Co od nás obdrží výherce soutěže pro diváky za správnou odpověď na květnovou otázku? Originální značkovou bowlingovou kouli o váze, kterou si výherce sám určí. Navíc slevový poukaz na zájezd podle vlastního výběru v hodnotě 3.000 Kč od cestovní kanceláře Firo Tour. Přejeme hodně štěstí!

Uzávěrka příjmu odpovědí na tuto otázku je 15.06.2011 ve 24:00 hod. Vyhodnoceny budou všechny došlé správné odpovědi. Pokud jich bude více, výherce ze všech správných odpovědí bude vylosován. A kdo vyhrál, to se samozřejmě dozvíte i na této stránce.
 


Otázka:

Jak široká je oficiální dráha pro sportovní bowling v místě, kde stojí kuželky?Odpověď:

Za správné odpovědi jsme považovali 104 až 108 cm.Výherce: Václav Pecháček, Bystřec. Gratulujeme!

S ohledem na prázdniny bylo losování provedeno mimo TV kamery. Z došlých odpovědí byly vybrány ty, které byly správné a z nich byl vylosován jeden výherce, který je uveden nahoře. Výherce obdrží bowlingovou kouli podle vlastního výběru a poukaz na zájezd podle vlastního výběru v hodnotě 3.000 Kč.

Všem děkujeme za vaše tipy a těšíme se opět na podzim na další soutěže a vaše odpovědi.


(c) 2006 Všechna práva vyhrazena | Way 4U s.r.o.
www.way4u.cz [ login ]
created by Anything Studio