"Český bowling" - Divácká soutěž

« Zpět na výpis diváckých soutěží

Český bowling, únor 2011 - 28.02.2011

V únorovém dílu magazínu Český bowling je tipovací soutěž. Muž v černém v rámci části "Soutěž" odhodil bowlingovou kouli do základního postavení všech 10ti kuželek. Otázkou ale je, kolik kuželek bylo tímto hodem sraženo...

Odpovědi nám zašlete na emailovou adresu: soutez@ceskybowling.cz  

A nezapomeňte uvést údaje o sobě (jméno, příjmení a buď plnou adresu nebo telefon)

Co od nás obdrží výherce soutěže pro diváky za správnou odpověď na únorovou otázku? Originální značkovou bowlingovou mikinu Brunswick od firmy Bowling CZ. Držíme palce!

Uzávěrka příjmu odpovědí na tuto otázku je 14.03.2011 24:00 hod. Vyhodnoceny budou všechny došlé správné odpovědi. Pokud jich bude více, výherce ze všech správných odpovědí bude vylosován v Českém bowlingu další měsíc. Před kamerou. A kdo vyhrál, to se dozvíte i na této stránce.

A ještě pro úplnost, kdy je na ČT4 únorový díl magazínu Český bowling vysílán: premiéra 28.02.11 22:10 hod, reprízy: 01.03.11 ve 12:05 hod, 03.03.11 v 10:05 hod. Další reprízy budou následovat.


Otázka:

Kolik kuželek přesně bylo sraženo tímto hodem "Muže v černém"? (Uveďte jedinou číslici od 1 do 10)Odpověď:

Správná odpověď: Muž v černém srazil svým hodem 8 kuželek.Výherce: vylosovaným výhercem soutěže se stal Lukáš KROTIL. Gratulujeme! Cenu zasíláme poštou...

Zajímavé je, že v došlých odpovědích se skutečně nejčastěji objevoval tip, že Muž v černém srazí 8 kuželek. Otázka to nebyla jednoduchá, ale jistá nápověda mohla být i v ponechaném zvuku padajících kuželek. "Zkušené" ucho to možná rozpoznalo.

Druhou nejčastější odpovědí bylo 10 kuželek, třetí 9 a čtvrtou 7 kuželek. Správné odpovědi byly často doprovázeny i komentářem, které kuželky zůstaly stát. Kdo tipoval správných 8, nejčastěji to doplnil, že stát zůstaly nějaké velké parohy. Ať už obě krajní kuželky č. 7 a 10, nebo kuželka č. 6 a 7.

V každém případě všem tipujícím děkujeme a držíme palce do dalších soutěží!


(c) 2006 Všechna práva vyhrazena | Way 4U s.r.o.
www.way4u.cz [ login ]
created by Anything Studio