PODPORA BOWLINGU


Pohár Ministerstva vnitra v bowlingu

Ministr vnitra pan Jan Kubice poskytl osobní záštitu nad tímto turnajem, který se hraje od poloviny května 2012 v cca 15ti různých bowlingových centrech po celé ČR a finále je 3. června 2012 v největším bowlingovém centru Luka Pardubice. Zde bude zřejmě osobně pan ministr, prezident Policie ČR, šéf Hasičů (Záchranného sboru ČR), kteří budou předávat ceny nejlepším z řad sportovních i amatérských hráčů.

Na finálovém dni zahraje Hudba Hradní stráže ČR, budou zde policisté v dobových uniformách, hasiči, ale i ředitel Nadace Policistů a Hasičů, v jejíž prospěch se turnaj koná.

Vhodné pro naprosto laické hráče, amatérské, ale i sportovní. Uvidíte mistry ČR v bowlingu na vlastní oči. Řada pěkných cen, Certifikát o účasti na turnaji podepsaný ministrem vnitra a ředitelem nadace dostane úplně každý hráč v kterémkoliv centru, a to i když nepostoupí do dalšího finálového kola.

Velmi zajímavá akce, navíc prospěšná. Srdečně zveme nejen my, ale i Hasiči, Policie ČR, ředitel Nadace PaH a další.

Veškeré podrobnosti, Propozice, termíny a možnost přihlášek do turnaje jsou na internetových stránkách turnaje: www.bowling-pohar.cz

 (c) 2006 Všechna práva vyhrazena | Way 4U s.r.o.
www.way4u.cz [ login ]
created by Anything Studio