AKTUALITY

Červnový Vojkov Open vyhrává Láďa Švec

6. turnaj této roční série vyzněl ve prospěch Ladislava Švece, jenž turnaj vyhrál. V kategorii B vítězí dnes famózně hrající Honza Kaňka. Ženou dne se stala Jarka Vítková. Nához patří Honzovi Kaňkovi za číslo 263.
Nyní následuje letní pauza a na Vojkově se sejdeme opět v srpnu, abychom navázali na první půlrok turnajové série. Srdečně zveme kohokoliv a děkujeme jednak fungujícímu centru a jednak všem příchozím hráčkám a hráčům.

Vložil: (MiS), 22. června 2016

Vojkov Open červen 2016

Byl zveřejněn mazací graf pro turnaj hraný v úterý 21. června 2016 na Vojkově, ke stažení na záložce Vojkov Open 2016 (titulní strana turnaje).

V prostřední rundě je ještě pár volných místeček pro případné zájemce.

Vložil: (MiS), 9. června 2016

Dana Hanušová a Jiří Záhornický vyhrávají 2. kolo své ligy

Pardubická Distanční liga jednotlivců dokončila své druhé kolo. V lize A potvrzuje Dana Hanušová, že umí a bere v lize 1. místo, druhý končí František Brokeš. Ten má na kontě také nejvyšší nához 2. kola této ligy.
Ligu B zvládl nejlépe Jiří Záhornický a zaslouženě tak postupuje do ligy A. Sem ho doprovodí Stanislav Dohnálek. Liga B se pro třetí kolo rozroste o dva příchozí z ligy A.

Roční bodovací žebříček zatím docela jasně ovládá Fanda Brokeš. Podívejte se na výsledky a případní noví zájemci se do soutěže mohou stále ještě hlásit.

Vložil: (MiS), 6. června 2016

3. kolo Distančky Ovčín skončilo, chystáme se na kolo čtvrté

Ve třetím kole v lize A, tedy nejvyšší, tentokrát kraloval Pavel Diviš. Zvítězil s až neobvyklým bodovým náskokem na tuto ligu a jako jediný překročil průměr přes 200, a to hodně, bylo to dokonce přes 212. Pavle, gratulujeme! V lize B nezaváhala Milada Sovová, ligu vyhrála a tak se příště podívá do ligy nejvyšší, tedy A. V lize C si počínala také docela suverénně Dáša Flegelová. Rovněž i ona ji vyhrává se slušným bodovým náskokem a pěkným průměrem. Liga D byla ve znamení dvou hráčů, kteří odspoda proplouvají jako lehká bárka na rozbouřeném moři a po krátkém zastavení proběhla ligou D a míří do ligy C. Jsou to Ján Ďaďo a Petr Eckstein. Liga E byla zpočátku snadnou, v odvetách již nikoliv, kořistí Magdy Kohoutkové.
Na záložce Distanční liga Ovčín najdete veškeré podrobnosti, včetně složení lig do dalšího, tedy 4. kola, jenž bude na pořadu 9. a 16. června. poté následuje letní pauza a k odvetám se sejdeme potom až v srpnu.
Distančka Ovčín stále přijímá nové hráčky a hráče do nejnižší ligy, stále ještě je možné uspět a dostat se z nejnižší ligy do konce ročníku do lig podstatně vyšších.

Vložil: (MiS), 27. května 2016

Vojkov Open 2016: v květnu Petr nahradil Petra

Pátý turnaj Vojkov Open 2016 se odehrál v úterý 17.05.2016 na bowlingovém centru Vojkov (Říčany u Prahy). Pro pravověrné bowlingáře byl použitý sportovní mazací model celkem obtížnější a ne každý se s tím dokázal srovnat. Nejde dost dobře ale hrát pouze na house modelech, čas od času je třeba schopnosti excentriků trochu prověřit... I dnes ale vyhrál "točenář" Petr Sova, který tak nahradil dosavadního fenoména turnajové série Petra Ivanciva. V kategorii B byl nejlepší Zdeněk Havlíček.
Podívejte se na výsledky turnaje, které jsou již i s komentářem a fotkami vloženy na náš web. Obvyklým příjemným zpestřením byly obložené chlebíčky, jež se vyskytují na všech turnajích Vojkov Open zdarma pro všechny hráče a jejich doprovody.
Příští, tedy červnový, turnaj bude na modelu house a hlásit se sem mohou libovolní další zájemci. Pár volných míst se ještě určitě najde.
Poděkování patří všem hráčkám a hráčům, kteří si na Vojkov našli cestu.

Vložil: (MiS), 18. května 2016

4. turnaj Vojkov Open vyhrává Petr Ivanciv. 3x přišel a 3x vyhrál

Ze čtyř turnajů na Vojkově dosud odehraných vyhrál 3x Petr Ivanciv a jednou Tomáš Rathouský. Copak o to, ale... Petr přišel 3x a vyhrál 3x. Zastaví ho vůbec někdo???
Další rarita - Vojkovský bankomat dosud nic nevydal. A dnes? Padlo číslo 169 a to mělo hned 5 hráček a hráčů. Žádne jiné číslo se tolikrát nevyskytovalo... to je velice zajímavé a všem pěti samozřejmě moc gratulujeme k přilepšení na večení útratu.

Turnaj vyhrál Petr Ivanciv před Miladou Sovovou a Vratislavem Kulhánkem, který dal nejvyšší nához dne - nádherných 278!
V kategorii B byla nejlepší Milada Sovová před Tomášem Rathouským a Michalem Dobiášem.
Všichni nejlepší převzali své ceny pohárové i hmotné a my jim všem ještě jednou gratulujeme. Příště se hraje opět v úterý, tentokrát 17. května 2016. Srdečně zveme kohokoliv a že je možné uspět, to dokládají mj. i výsledky dubnového turnaje.
Děkujeme všem za účast, bylo to hezké a čísla vysoká.

Vložil: (MiS), 20. dubna 2016

Distanční liga Chmelnice jde do závěrečného, finálového kola

Celkem 5 kol, tedy 10 hracích dní, měli všichni účastníci Distanční ligy jednotlivců na Chmelnici na to, aby se probojovali co nejvýše a přichystali si tak možnost pokusit se získat vedle cen za každé kolo a cenu za celoroční pořadí.
Navíc se letos poprvé oceňuje i Roční bodovací žebříček všech hráčů bez rozdílu lig, takzvaný +/- žebříček, kde se nehledí na ligy, ale na postupy, sestupy a nejvyšší náhozy v každém kole. Nechme se tedy překvapit, kdo uspěje.
Z 1. míst jdou v jednotlivých ligách do finálového kola: A: Milan Soušek, B: Tomáš Kadlčík, C: Jiří Pecka. Naplní se papírové předpoklady? Uvidíme... Sledujte výsledky na záložce Bowlingových turnajů.

Vložil: (MiS), 18. dubna 2016

Druhé kolo Distančky na Ovčíně zná svých 6 vítězů

2. kolo je i po odvetách a tak lze konstatovat, že v jednotlivých ligách (A až F) zvítězili: Vladimir Stanishevskiy, Petr Sova, Viktor Schön, Jana Schönová, Petr Eckstein a Lukáš Soukup. Vůbec nejvyšší nához kola zahrál Míra Malec (268) a mezi ženami Jana Schönová (221). Ve všech ligách vždy trojice nejlepších obdržela své finanční odměny. Gratulujeme!

Třetí kolo začíná 28. dubna ligami A, B, C a pokračuje 5. května ligami D, E a F. Stále přijímáme nové hráče, je zde ještě několiik volných míst. Kol se hraje celkem 6, hracím dnem jsou čtvrtky, vždy obvykle 1x za 3 týdny s přestávkou v létě.
Podrobnosti na záložce Bowlingových turnajů a zde Distanční Liga Ovčín. Tudy se lze dostat i na přihlášení do soutěže.

Vložil: (MiS), 14. dubna 2016

1. kolo Distanční ligy v Pardubicích má své vítěze

V Pardubicích bylo dohráno kompletní 1. kolo Distanční ligy. Po dvou hracích dnech ligu A zvládl nejlépe Milan Jindřišek před druhým Markem Modřanským. V lize B systémem start - cíl vyhrál Adam Formánek, druhá skončila Marie Horáková. Oba si tak zahrají příští kolo v lize A. Všichni nejlepší obdrželi své finanční odměny. Druhé kolo se v Pardubicích otevře 24. dubna s odvetami 29. května 2016. Podívejte se na podrobné výsledky...
Soutěž je trvale otevřena dalším hráčům, stačí se do ní zaregistrovat přes turnajovou stránku Distanční ligy Pardubice nebo přímo v pardubickém centru.

Vložil: (MiS), 13. dubna 2016

Na Chmelnici se bojuje o účasti v ligách do posledního kola DLJ

Pražská Chmelnice je dějištěm předposledního kola letošní Distanční ligy jednotlivců. Cílem je účast v co nejvyšší lize pro příští kolo. Protože to příští kolo je kolem již závěrečným, finálovým a tedy se bojuje o celkové umístění v celém ročníku. Jasno je prozatím v tom, kdo opouští ligu A a kdo v ní zůstává.
V neděli 10.04. se bude hrát v lize B o postup do ligy A, což se týká pouze dvou nejlepších hráčů béčka. O týden později čeká totéž ligu C, ze které dvojice nejlepších postoupí pro závěrečné kolo do ligy B.

Vložil: (MiS), 4. dubna 2016