AKTUALITY


Gala večer ČBA v produkci Way 4U

Dne 26.06.2010 se konal slavnostní Galavečer ČBA, na kterém byla rozdána ocenění nejlepším týmům a hráčům sezóny 2009-2010. Večer produkčně zajistila Way 4U - Bowling Media Production. Videozáznam realizovala Krilie Sport Supports a moderátorem večera byla sportovní komentátor ČT4 Petr Vichnar. Vše proběhlo, jak mělo, akce byla vydařená a atmosféra moc hezká. Video z této akce je k dispozici na www.krilie.com.

Vložil: MiS, 2. července 2010


První zkouška v Benicích

Way 4U, Bowling Media Production ve spolupráci s komentátorem Petrem Vichnarem a Krilií byla přítomna na bowlingovém turnaji Holiday Play Offs a pořídila zde dokumentární záznam z průběhu turnaje s několika rozhovory. Protože šlo o první ostrý test, je videozáznam neveřejný a poskytnut byl pouze organizátorům tohoto turnaje.

Další nejbližší naplánovanou akcí je Gala večea ČBA dne 26.06.10, rovněž s moderátorem večera Petrem Vichnarem a Krilií. Videozáznam bude zveřejněn na internetových stránkách Krilie.

Vložil: MiS, 30. června 2010


Bowling získává konkrétní tvář a hlas

Jeden z dalších bowlingových projektů, které Way 4U postupně realizuje, má za cíl silnou mediální propagaci a podporu celého odvětví bowlingu. Ne tedy jen sportovního, výkonnostního, ale bowlingu jako takového. Smyslem je celé odvětví bowlingu podpořit, zpopularizovat a přivést tak do bowlingových center více návštěvníků.

K tomu jsme navázali úzkou spolupráci se sportovním komentátorem Petrem Vichnarem, který se tak stává naším partnerem a jakýmsi průvodcem nejen větších bowlingových akcí, ale i dalšího bowlingového dění. Jeho hlas i tvář od letošního roku budou pro český bowling charakteristické. Je velmi pravděpodobné, že bowling poprvé ve své české historii bude mít vlastní pravidelný televizní pořad, jehož kompletní náplň, výrobu i produkci zajišťujeme. Považujeme to za jeden ze zásadních kroků k podpoře a dalšímu rozvoji českého bowlingu a za jeden z nejvýznamnějších počinů za dobe existence bowlingu v ČR.

Vložil: MiS, 30. června 2010


Bowlingová multisérie Ovčín Quattro

Od ledna 2010 organizujeme v bowlingové herně Na Ovčíně v Praze Záběhlicích bowlingovou sérii Ovčín Quattro. Jedná se o 4 druhy turnajových sérií, které jsou hodnoceny jednak jako extra celoroční 4 série a jednak v součtu všech 4 turnajových sérií. Snažili jsme se připravit takové turnaje, které budou hráčsky zajímavé a každý si bude moci vybrat přesně to, co mu sedí nejlépe. Výsledky jsou započítávány i do všech databází (ČBA, Firotour žebříček). A tak vznikly turnajové série:

Ovčín Quattro Solo Plus: turnaj pro jednotlivce s načítáním dosažených výsledků za kvalifikaci a semifinále.

Ovčín Quattro Double NTD: turnaj pro dvojice hráčů, hraje se systémem NTD, tedy střídání hráčů po každém hodu.

Ovčín Quattro Moto Cup: turnaj pro jednotlivce, kde se po kvalifikaci hrají 2 KO za sebou, aby se hráč propracoval do finále. Moto Cup proto, že nejlepší hráči dostávají místo klasických pohárů kvalitní moto modely...

Ovčín Quattro Double Frame: turnaj pro dvojice hráčů, kdy se hráči střídají vždy po odehraném frame, nikoliv po každém hodu.

Výsledky všech 4 turnajů se načítají do celkové tabulky Ovčín Quattro, ze které 36 nejlépe umístěných hráček a hráčů automaticky postupuje do superfinále, které se koná Na Ovčíně dne 19.12.2010. Zde bude vše zdarma, žádné startovné, navíc s velkým rautem a hlavně kdo se dostane až sem, ten už bez nějaké ceny neodejde. Hlavní cenou je zájezd v hodnotě 20.000 Kč, kterou dostane jednak vítěz superfinálového večera a navíc stejnou výhru dostane i jeden vylosovaný ze všech účastníků superfinále. Takže je o co hrát a že jde o záležitost atraktivní, to dosvědčuje i vysoká návštěvnost těchto turnajů. Vše o turnajích i o superfinále, včetně výsledků jednotlivých dní, fotek, obsazovaček, propozic a komentářů jsou na www.bowling-turnaje.cz

Vložil: MiS, 8. května 2010


Bowlingová reklamní síť v ČR a SR - další rozšíření

V České a Slovenské republice byl rozšířen počet smluvních bowlingových heren pro reklamní aktivity. V ČR tak může klientela využívat až 45 heren s 370 drahami a v SR 14 heren se 145 drahami. Jasně nejoblíbenějšími jsou reklamní panely umisťované na čelní desky bowlingových drah přímo nad kuželkami, kam se dívají nejen všichni hráči, ale i nehrající návštěvníci heren. Účinnost (zásah) těchto nosišů se pohybuje podle měření kolem hodnoty 97 až 99,5% všech návštěvníků bowlingových heren. Podle výzkumů chodí hrát bowlinh alespoň občas 42% populace ve věku 15+ let, pravidelně pak téměř 26%. A ve vztahu k účinnosti reklamních sdělení jsou to údaje nadmíru zajímavé, v podstatě bez srovnatelné konkurence v kterémkoliv jiném typu média.

Reklamy v bowlingových hernách jsou tak vůbec nejúčinnější a s nejvyšším dopadem ze všech existujících médií. Tyto plochy v bowlingových hernách byly vyhodnoceny jako nejlepší novinka roku!

Vložil: MiS, 9. listopadu 2009


MOT ART Suzuki Open Trnová 2009

Way 4U marketingově a sponzorsky pokryla jeden z největších bowlingových turnajů v CZ pod názvem MOT ART Suzuki Open Trnová 2009. Účast přes 145 hráček a hráčů, motocykly Suzuki přímo v herně, řada výher se zapůjčením motocyklů Suzuki na víkend a velmi široká podpora od všech dalších partnerů turnaje. Svým způsobem byl tento turnaj naprosto ojedinělý v ČR svoji atraktivitou a velmi širokou sponzorskou podporou. Detaily k turnaji jsou na stránce Podpora bowlingu, včetně pár fotek. Detaily jsou k nalezení na www.bowlingweb.cz, televitní záznam z turnaje i na www.krilie.cz

Vložil: MS, 2. listopadu 2009


BIOquant - zlepšete si své zdraví. Novinka v ČR i v EU.

Way 4U přichází do České Republiky, ale i do Evropské Unie s naprostou novinkou. BIOquant je přístroj, který šetrně, ale účinně, dokáže pečovat o Vaše zdraví a odstraňovat zdravotní problémy. To, co je již dlouho celosvětově osvědčené, ale co bylo možné aplikovat pouze v nemocnicích dost komplikovaným způsobem, je nyní nově možné i poohodlně doma nebo v práci.
BIOquant pomocí nízkovýkonového šetrného laseru aktivuje červené krvinky a enzymy, čímž s okamžitým efektem výrazně lépe okysličuje veškeré tkáně v těle, odbourává z krve tuky a jiné škodlivé látky, postupně odstraňuje i nánosy shluků a usazenin z vnitřních stěn všech cév. Velice účinná a efektivní zbraň proti únavě, trombům, arteroskleróze, cukrovce a dalším problémům. Zdravým lidem pomáhá okamžitě v jejich kondici a preventivním působením proti možným zdravotním potížím, lidem se zdravotními problémy pomáhá postupně zlepšovat jejich stav a tím odbourávat přísuny chemie do těla ve formě medikamentózní léčby. Podívejte se na detaily - klikněte na BIOquant, Info a prodej.

Vložil: MiS, 19. prosince 2008


Bowlingová reklamní síť v ČR a v SR zprovozněna

Bowlingová reklamní síť (BRS) zahrnuje několik desítek bowlingových center v ČR a v SR. Zprovozněna byla na jaře 2008. Reklamní inzerenti tak mají možnost realizace svých kampaní jak globálně ve všech bowlingových centrech a hernách nebo jen v přímo vybraných podle typu propagované služby, či produktu.
Bowlingovým hernám se tak otevírá zcela nový zdroj finančních prostředků, které mohou být následně využity pro zkvalitnění heren, vybavení a následně se tak vylepšených služeb dočkají i návštěvníci heren a hráči bowlingu všech úrovní a kategorií. Atraktivní prostředí heren je ze strany reklamních inzeretů považováno za perspektivní, zajímavé, neotřelé a neokoukané. Lze tedy oprávněně věřit, že se celý projekt časem dobře zavede a bude přinášet všeobecný užitek.

První klientem BRS se stala firma Beiersdorf se značkou NIVEA FOR MEN. Jejich reklamní kampaň je celkem 4 měsíční, 2 měsíce na jaře a dva měsíce na podzim roku 2008. Zahrnuje jak pasivní reklamy formou boardů na čelních plochách nad drahami v celkem 24 hernách, tak i aktivní účast na 12ti turnajích a turnajových dnech jak v ČR, tak i v SR, jejichž součástí jsou i samplingy, dárky pro všechny příchozí a ocenění nejlepších hodnotnými a kvalitními cenami.

Vložil: MiS, 4. června 2008


Bowlingové turnaje Tawan Massage Tour a RCA Friendly Cup

Oba turnaje si našly svoji "klientelu", zdá se, že jsou celkem oblíbené. Atmosféra na nich je uvolněná, přátelská a příjemná. Sponzoři štědrou rukou rozdávají ceny hmotné i finanční na každém turnajovém dni.
Tawan je turnajová série pro jednotlivce. Sem častěji zabrousí hráčky a hráči, kterým záleží na jejich výkonech a náhozech, na RCA turnajovou sérii dvojic si cestu našly i dvojice, které se běžně bowlingových klání nezúčastňují. Je to taková více zábava, než bowling. I když tohle už možná asi tak úplně neplatí pro samotné finále, kam se probojuje 16 nejlepších dvoji dne.

V každém případě jsou oba turnaje zajímavé a my jsme rádi, že účastníci se na nich pobaví, odreagují, zasoupeří si s ostatními a že se na ně chtějí vracet. Takže aspoň touto cestou jim chci všem poděkovat.

Vložil: MS, 26. února 2008


Bowlingové turnaje se už jmenují....

Získali jsme zajímavé sponzory na bowlingové turnaje v Plaza na Novodvorské a tak už mají celoroční turnajové série své jméno. Turnaje sponzorují společnosti: TAWAN, RCA Research, Hamé a my, tedy Way 4U.

Turnaj jednotlivců se hraje každou druhou a čtvrtou neděli od ledna do listopadu 2008. Roční turnajová série se jmenuje "TAWAN Massage Bowling Tour 2008". Pro účastníky je připravena řada hezkých odměn, včetně dárkových poukázek TAWANu, prestižní firmy na thajské masáže. Pro bowlingáře jako stvořené!

Turnaj dvojic, hraný systémem NTD (hráči se střídají po každém hodu koulí) se hraje každé třetí úterý od ledna do prosince. Tato turnajová ročné série nese název "RCA Friendly Bowling Cup". Hlavním sponzorem je firma RCA Research, specialista na marketingové výzkumy trhu. I zde se hráči mohou těšit na pěkné výhry a ceny.

Srdečně zveme, oba turnaje jsou vhodné i pro začínající hráče, protože ti budou oproti pravidelně hrajícím docela dost zvýhodněni, takže se nemusí obávat, že by v konkurenci ostatních neuspěli.

Na stránky těchto 2 turnajů se dostanete z našich www stránek kliknutím na záložku BOWLING a dole kliknete na požadovaný turnaj (turnajové stránky budou v provozu od cca poloviny prosince 2007). Tím se dostanete na stránky turnajů, kde si ON LINE vyberete hrací den, hodinu, ale i dráhu, na které chcete hrát. No a pak už jen... aby to padalo!

Těšíme se na Vaši účast!

Vložil: MS, 10. prosince 2007Archív:
 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 |

(c) 2006 Všechna práva vyhrazena | Way 4U s.r.o.
www.way4u.cz [ login ]
created by Anything Studio