AKTUALITY


International Bowling League

Podílíme se od samého počátku na zcela novém atraktivním mezinárodním bowlingovém projektu IBL (International Bowling league). Jde o celoroční soutěž týmů v evropských zemích. V zemi se hrají 8mi členné skupiny, celkme 56 zápasů, nejlepší týmy se sjedou na evropské finále. Pro prémiový uváděcí ročník je úspěchem, že skupiny budou v cca 8 a 10 evropských zemích.
My v tomto projektu máme na starost záležitosti mediální, reklamní, image, PR a vše, co s tím souvisí. Vyvinuli jsme pro tuto soutěž logo, které (snad to nezní neskromně) považuji za jedno z nejlepší z celé oblasti bowlingu. Vyjednáváme partnery této unikátní soutěže, zajišťujeme mediální obraz a podporu.
Zahajovací den jsme natáčeli ve spolupráci s Krilií v Praze a vznikne z toho první IBL video, které bude zveřejněno. Postupně tak budeme navštěvovat další centra s videokamerou.
Jsem přesvědčen, že tento projekt je svým pojetím, originalitou a rozsáhlostí velmi životaschopný a že o něj a partnerstvím s ním bude zájem i ze strany různých prestižních firem.
Jsem rád, že na takovém projektu mohu spolupracovat od jeho samotného počátku.

Vložil: MiS, 20. září 2010


Gala večer ČBA v produkci Way 4U

Dne 26.06.2010 se konal slavnostní Galavečer ČBA, na kterém byla rozdána ocenění nejlepším týmům a hráčům sezóny 2009-2010. Večer produkčně zajistila Way 4U - Bowling Media Production. Videozáznam realizovala Krilie Sport Supports a moderátorem večera byla sportovní komentátor ČT4 Petr Vichnar. Vše proběhlo, jak mělo, akce byla vydařená a atmosféra moc hezká. Video z této akce je k dispozici na www.krilie.com.

Vložil: MiS, 2. července 2010


První zkouška v Benicích

Way 4U, Bowling Media Production ve spolupráci s komentátorem Petrem Vichnarem a Krilií byla přítomna na bowlingovém turnaji Holiday Play Offs a pořídila zde dokumentární záznam z průběhu turnaje s několika rozhovory. Protože šlo o první ostrý test, je videozáznam neveřejný a poskytnut byl pouze organizátorům tohoto turnaje.

Další nejbližší naplánovanou akcí je Gala večea ČBA dne 26.06.10, rovněž s moderátorem večera Petrem Vichnarem a Krilií. Videozáznam bude zveřejněn na internetových stránkách Krilie.

Vložil: MiS, 30. června 2010


Bowling získává konkrétní tvář a hlas

Jeden z dalších bowlingových projektů, které Way 4U postupně realizuje, má za cíl silnou mediální propagaci a podporu celého odvětví bowlingu. Ne tedy jen sportovního, výkonnostního, ale bowlingu jako takového. Smyslem je celé odvětví bowlingu podpořit, zpopularizovat a přivést tak do bowlingových center více návštěvníků.

K tomu jsme navázali úzkou spolupráci se sportovním komentátorem Petrem Vichnarem, který se tak stává naším partnerem a jakýmsi průvodcem nejen větších bowlingových akcí, ale i dalšího bowlingového dění. Jeho hlas i tvář od letošního roku budou pro český bowling charakteristické. Je velmi pravděpodobné, že bowling poprvé ve své české historii bude mít vlastní pravidelný televizní pořad, jehož kompletní náplň, výrobu i produkci zajišťujeme. Považujeme to za jeden ze zásadních kroků k podpoře a dalšímu rozvoji českého bowlingu a za jeden z nejvýznamnějších počinů za dobe existence bowlingu v ČR.

Vložil: MiS, 30. června 2010


Bowlingová multisérie Ovčín Quattro

Od ledna 2010 organizujeme v bowlingové herně Na Ovčíně v Praze Záběhlicích bowlingovou sérii Ovčín Quattro. Jedná se o 4 druhy turnajových sérií, které jsou hodnoceny jednak jako extra celoroční 4 série a jednak v součtu všech 4 turnajových sérií. Snažili jsme se připravit takové turnaje, které budou hráčsky zajímavé a každý si bude moci vybrat přesně to, co mu sedí nejlépe. Výsledky jsou započítávány i do všech databází (ČBA, Firotour žebříček). A tak vznikly turnajové série:

Ovčín Quattro Solo Plus: turnaj pro jednotlivce s načítáním dosažených výsledků za kvalifikaci a semifinále.

Ovčín Quattro Double NTD: turnaj pro dvojice hráčů, hraje se systémem NTD, tedy střídání hráčů po každém hodu.

Ovčín Quattro Moto Cup: turnaj pro jednotlivce, kde se po kvalifikaci hrají 2 KO za sebou, aby se hráč propracoval do finále. Moto Cup proto, že nejlepší hráči dostávají místo klasických pohárů kvalitní moto modely...

Ovčín Quattro Double Frame: turnaj pro dvojice hráčů, kdy se hráči střídají vždy po odehraném frame, nikoliv po každém hodu.

Výsledky všech 4 turnajů se načítají do celkové tabulky Ovčín Quattro, ze které 36 nejlépe umístěných hráček a hráčů automaticky postupuje do superfinále, které se koná Na Ovčíně dne 19.12.2010. Zde bude vše zdarma, žádné startovné, navíc s velkým rautem a hlavně kdo se dostane až sem, ten už bez nějaké ceny neodejde. Hlavní cenou je zájezd v hodnotě 20.000 Kč, kterou dostane jednak vítěz superfinálového večera a navíc stejnou výhru dostane i jeden vylosovaný ze všech účastníků superfinále. Takže je o co hrát a že jde o záležitost atraktivní, to dosvědčuje i vysoká návštěvnost těchto turnajů. Vše o turnajích i o superfinále, včetně výsledků jednotlivých dní, fotek, obsazovaček, propozic a komentářů jsou na www.bowling-turnaje.cz

Vložil: MiS, 8. května 2010


Bowlingová reklamní síť v ČR a SR - další rozšíření

V České a Slovenské republice byl rozšířen počet smluvních bowlingových heren pro reklamní aktivity. V ČR tak může klientela využívat až 45 heren s 370 drahami a v SR 14 heren se 145 drahami. Jasně nejoblíbenějšími jsou reklamní panely umisťované na čelní desky bowlingových drah přímo nad kuželkami, kam se dívají nejen všichni hráči, ale i nehrající návštěvníci heren. Účinnost (zásah) těchto nosišů se pohybuje podle měření kolem hodnoty 97 až 99,5% všech návštěvníků bowlingových heren. Podle výzkumů chodí hrát bowlinh alespoň občas 42% populace ve věku 15+ let, pravidelně pak téměř 26%. A ve vztahu k účinnosti reklamních sdělení jsou to údaje nadmíru zajímavé, v podstatě bez srovnatelné konkurence v kterémkoliv jiném typu média.

Reklamy v bowlingových hernách jsou tak vůbec nejúčinnější a s nejvyšším dopadem ze všech existujících médií. Tyto plochy v bowlingových hernách byly vyhodnoceny jako nejlepší novinka roku!

Vložil: MiS, 9. listopadu 2009


MOT ART Suzuki Open Trnová 2009

Way 4U marketingově a sponzorsky pokryla jeden z největších bowlingových turnajů v CZ pod názvem MOT ART Suzuki Open Trnová 2009. Účast přes 145 hráček a hráčů, motocykly Suzuki přímo v herně, řada výher se zapůjčením motocyklů Suzuki na víkend a velmi široká podpora od všech dalších partnerů turnaje. Svým způsobem byl tento turnaj naprosto ojedinělý v ČR svoji atraktivitou a velmi širokou sponzorskou podporou. Detaily k turnaji jsou na stránce Podpora bowlingu, včetně pár fotek. Detaily jsou k nalezení na www.bowlingweb.cz, televitní záznam z turnaje i na www.krilie.cz

Vložil: MS, 2. listopadu 2009


BIOquant - zlepšete si své zdraví. Novinka v ČR i v EU.

Way 4U přichází do České Republiky, ale i do Evropské Unie s naprostou novinkou. BIOquant je přístroj, který šetrně, ale účinně, dokáže pečovat o Vaše zdraví a odstraňovat zdravotní problémy. To, co je již dlouho celosvětově osvědčené, ale co bylo možné aplikovat pouze v nemocnicích dost komplikovaným způsobem, je nyní nově možné i poohodlně doma nebo v práci.
BIOquant pomocí nízkovýkonového šetrného laseru aktivuje červené krvinky a enzymy, čímž s okamžitým efektem výrazně lépe okysličuje veškeré tkáně v těle, odbourává z krve tuky a jiné škodlivé látky, postupně odstraňuje i nánosy shluků a usazenin z vnitřních stěn všech cév. Velice účinná a efektivní zbraň proti únavě, trombům, arteroskleróze, cukrovce a dalším problémům. Zdravým lidem pomáhá okamžitě v jejich kondici a preventivním působením proti možným zdravotním potížím, lidem se zdravotními problémy pomáhá postupně zlepšovat jejich stav a tím odbourávat přísuny chemie do těla ve formě medikamentózní léčby. Podívejte se na detaily - klikněte na BIOquant, Info a prodej.

Vložil: MiS, 19. prosince 2008


Bowlingová reklamní síť v ČR a v SR zprovozněna

Bowlingová reklamní síť (BRS) zahrnuje několik desítek bowlingových center v ČR a v SR. Zprovozněna byla na jaře 2008. Reklamní inzerenti tak mají možnost realizace svých kampaní jak globálně ve všech bowlingových centrech a hernách nebo jen v přímo vybraných podle typu propagované služby, či produktu.
Bowlingovým hernám se tak otevírá zcela nový zdroj finančních prostředků, které mohou být následně využity pro zkvalitnění heren, vybavení a následně se tak vylepšených služeb dočkají i návštěvníci heren a hráči bowlingu všech úrovní a kategorií. Atraktivní prostředí heren je ze strany reklamních inzeretů považováno za perspektivní, zajímavé, neotřelé a neokoukané. Lze tedy oprávněně věřit, že se celý projekt časem dobře zavede a bude přinášet všeobecný užitek.

První klientem BRS se stala firma Beiersdorf se značkou NIVEA FOR MEN. Jejich reklamní kampaň je celkem 4 měsíční, 2 měsíce na jaře a dva měsíce na podzim roku 2008. Zahrnuje jak pasivní reklamy formou boardů na čelních plochách nad drahami v celkem 24 hernách, tak i aktivní účast na 12ti turnajích a turnajových dnech jak v ČR, tak i v SR, jejichž součástí jsou i samplingy, dárky pro všechny příchozí a ocenění nejlepších hodnotnými a kvalitními cenami.

Vložil: MiS, 4. června 2008


Bowlingové turnaje Tawan Massage Tour a RCA Friendly Cup

Oba turnaje si našly svoji "klientelu", zdá se, že jsou celkem oblíbené. Atmosféra na nich je uvolněná, přátelská a příjemná. Sponzoři štědrou rukou rozdávají ceny hmotné i finanční na každém turnajovém dni.
Tawan je turnajová série pro jednotlivce. Sem častěji zabrousí hráčky a hráči, kterým záleží na jejich výkonech a náhozech, na RCA turnajovou sérii dvojic si cestu našly i dvojice, které se běžně bowlingových klání nezúčastňují. Je to taková více zábava, než bowling. I když tohle už možná asi tak úplně neplatí pro samotné finále, kam se probojuje 16 nejlepších dvoji dne.

V každém případě jsou oba turnaje zajímavé a my jsme rádi, že účastníci se na nich pobaví, odreagují, zasoupeří si s ostatními a že se na ně chtějí vracet. Takže aspoň touto cestou jim chci všem poděkovat.

Vložil: MS, 26. února 2008Archív:
 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 |

(c) 2006 Všechna práva vyhrazena | Way 4U s.r.o.
www.way4u.cz [ login ]
created by Anything Studio