AKTUALITY


Český bowling, díl třetí - březnový

Březnový díl pravidelného televizního magazínu o bowlingu se blíží. Studio jede na plné obrátky, probíhá závěrečná finalizace a korektury. Můžeme se těšit na další kvalitní turnajové reportáže, samozřejmě školu bowlingu, ale i na neotřelé profily předních hráčů, překvapující představení bowlingového centra, samozřejmě naši soutěž a další zajímavosti, jakož i fakta z bowlingového prostředí a významných akcí.

Premiéra je 30.03.2011 ve 22:40 hod jako vždy na celoplošné ČT4 Sport a následovat bude pár repríz v různé dny a doby. Pokud Český bowling 3 promeškáte, nic se neděje. Jednak stejně jako všechny předchozí díly bude i březnový zařazen do oficiálního archivu České televize a k nahlédnutí je i na našich stránkách. Věříme, že se opět bude Český bowling líbit a srdečně zveme ke shlédnutí.

Vložil: (MiS), 22. března 2011


123...Trn Cup 8A - březen 2011

Exkluzivní "áčkový" turnaj 123...TrnCup 8A je na měsíc březen 2011 již připraven.

Mazací graf je zveřejněn v sekci Bowlingové turnaje. Jde o sportovní house 39 stop, očekávají se nadprůměrné výsledky. Hraje se od čtvrtka 24.03. do neděle 27.03.

V březnu hrají zadarmo 3 nejlepší hráči z února, za polovic všichni vítězové rund v únoru. Nejlepší také obdrží své únorové ceny (3 nejlepší v únorovém pořadí, nejlepší muž, nejlepší žena, nejlepší junior, majitel nejvyššího náhozu).

Březen je také posledním měsícem, ve kterém se lze kvalifikovat do jarního čtvrtletního finále. Sem postupuje 24 hráčů s nejvyšším náhozem z měsíce ledna, února nebo března (nejvyšší výkon v kterémkoliv měsíci). Startovné se neplatí a jde tu jednak o prémiové body do roční tabulky a jednak nějaké hmotné ceny. Čtvrtletní finále se hraje ve čtvrtek 31.03. od 19 a 20 hod na součet ze 3 her bez hendykepů.

Takže vypečte a vyleštěte své sportovně housové koule a vzhůru do boje! Jsem přesvědčen, že padnou i nějaké ty rekordy na 3 hry a možná i na 6 her.

Vložil: (MiS), 10. března 2011


Únorový 123...Trn Cup 8A skončil. Vítězí Vojtěch Sádlík mladší.

Druhý díl bowlingového turnaje nejvyšší možné kategorie, tedy "A" podle klasifikace České Bowlingové Asociace, je již historií. Vyhrál v poslední rundě především díky své poslední hře Vojta Sádlík mladší, čímž přeskočil všechny své soupeře a zaslouženě má tedy vedle různých ocenění a výher v březnu start zdarma.

Výsledky za únor, ale i roční stav série je k nahlédnutí včetně komentáře a fotek na záložce Bowlingové turnaje.

Vložil: (MiS), 2. března 2011


Český bowling, díl druhý, únorový

Druhé vydání magazínu Český bowling je na spadnutí. Právě teď je vše ve střižně, finalizují se jednotlivé bloky i pořad jako celek. Únorový díl přináší některé drobné změny a malinko jiné postupy, což je důsledek léčení prvních porodních obtíží, které jsme zaznamenali u prvního, tedy lednového dílu. Premiéra je plánována na pondělí 28.02.2011 od 22:10 hod, samozřejmě opět na ČT4 Sport. Následovat by pak mělo několik repríz.

A tak chceme všechny pozvat ke sledování a rádi bychom měli i názory diváků, či kohokoliv jiného. Je to pro nás vždycky podnětná odezva, protože jak se stále motáme ve víru natáčení, tvorby, střihání a podobně, můžeme leccos vnímat jinak, než divák, který o tom zázemí tvorby zase tolik neví. Takže se neostýchejte napsat nám, co se líbilo a naopak nelíbilo.

V každém případě všem díky za podporu a doufám, že to ani v budoucnu nebude jiné. Snažíme se o to všemi silami.

Vložil: (MiS), 22. února 2011


S úsměvem jde všechno líp...

Když se ohlédneme trochu zpátky na naše aktivity, přinesli jsme do bowlingu pár zajímavých novinek, jejichž cíl je jediný: podpora bowlingu jako takového a tím zajištění vyšších příjmů do bowlingových center, což by se následně mělo projevit ve zvýšené kvalitě služeb poskytovaných centry, ve vyšší návštěvnosti center a v dalším nárůstu oblíbenosti bowlingu. To považujeme za základ pro bowlingové dění a rozvoj této krásné zájmové i sportovní aktivity.

Začínali jsme s medializací bowlingu a bowlingových turnajů, s organizací turnajových sérií s podporou velkých firem, zavedli a zpovoznili jsme unikátní bowlingovou reklamní síť se zcela novými prvky, postupy, zavedením nových reklamních ploch a dalšími novinkami, zavedli a poprvé použili některé novinky z hlediska organizace bowlingových turnajů. A samozřejmě náš poslední počin je kompletní zajištění, výroba a produkce speciálního bowlingového měsíčního magazínu pod názvem Český bowling, který je vysílán od ledna 2011 každý měsíc na celoplošné ČT4 Sport vždy s několika reprízami. Pořad se líbí, je hodnocen dobře, což nás nesmírně těší, ale neukolébává a jeho sledovanost je na až nečekaně vysoké úrovni. Počet přehrání pořadu z archivu České televize je z pohledu tohoto média a programového zaměření naprosto unikátní (lednový díl si přehrálo téměř 6.000 osob, únorový už hodně přes 7.000).

Všechny tyto aktivity jsou postaveny tak, aby z nich měly prospěch všechny zúčastněné strany. Zdá se, že se věci daří a osvědčuje se tak naše optimistické vnímání našich vizionářských projektů, jejich zavádění a realizace. Jsme rádi, že se těm věcem tak pěkně daří a budeme se snažit, aby se vše ještě zlepšovalo, protože jsme se pochopitelně nevyhnuli určitým "porodním bolestem". Ale víme o nich a léčíme je. Opět s optimismem a úsměvem.

Jsme rádi, že naše myšlenky občas někdo využije a šíří je tak do bowlingového světa. Ještě lepší by však bylo, aby každý přišel s novými nápady a přiložil tak i svoji ruku k podpoře bowlingu vlastními novinkami. Už to tak bývá, že těžší je vymýšlet a tvořit. Důležitá je obecně podpora bowlingu jako příjemné zábavy a krásného sportu a o to přece jde....

Vložil: (Mis), 22. února 2011


123...Trn Cup 8A - únor 2010

Áčkový turnaj 123...Trn Cup 8A pokračuje v únoru. Hraje se ve čtvrtek 24.02., v pátek 25.02. a v neděli 27.02. a POZOR, také v úterý 22.02., kam byla přesunuta poslední čtvrteční runda z provozních důvodů.

V lednu to byla smršť velmi kvalitních výsledků a zápisů do historických bowlingových rekordů, tenkrát se hrálo na krátkém mazání. V únoru je připraveno dlouhé mazání, připravil jej Tomáš Hlúch po dohodě s Romanem Dyršmídem. Mazací graf najdete v záložce Bowlingové turnaje. Přihlášení na turnaj je na www.obsazovacky.cz, stačí kliknout i na logo turnaje na našich stránkách (bannery v pravém sloupci).

Takže všechny zvedeme a těšíme se na bohatou účast se silnou konkurencí....

A vlastně ještě jedna věc: nejlepším z ledna se budou rozdávat ceny.

Vložil: (Mis), 17. února 2011


Senioři strajkovali pro hendikepované děti

V rámci Mistrovství ČR Seniorů 2011, které se konalo ve dnech 10. - 12.02.2011, jsme připravili a organizačně zajistili charitativní akci, první svého druhu v oblasti sportovního bowlingu v ČR. Propojení seniorského bowlingu s pomocí potřebným dětem se ukázalo jako vhodné a setkalo se s pozitivní odezvou. Hlavním charitativním partnerem se stala společnost Dopravní stavby Brno, která věnovala za každý strike na tomto klání 25 Kč. K nim se přidal TACL tým z Letohradu, který přidal dalších 5 Kč za strike a navíc se i zapojili jednotlivé hráčky a hráči a přispěli na místě do charitativní kasičky. Po skončení MČR se Dopravní stavby Brno rozhodly částku za strajky ve výši přes 60.000 kč zaokrouhlit na rovných 100.000 Kč!! Výtěžek z akce tak je celkem přes 117.000 Kč. Za to patří dík všem bez výjimky...

Poděkování patří i Miss ČR 2003 paní Lucii Váchové-Křížkové, která přišla akci osobně podpořit, byla velmi milá, vstřícná a usměvavá... děkujeme!

Získané prostředky budou použity na několik akcí ve prospěch hendikepovaných dětí. O jednotlivých akcích budeme informovat.

Po dohodě s hlavními sponzory akce byly získané prostředky věnovány jednak ve prospěch hendikepovaných - nevidomých hráčů bowlingu na několika jejich akcích, například Mistrovství ČR zrakově znevýhodněných a na dalších jejich akcích a také na podporu bowlingu v řadách dětí několika tříd ZŠ, které si opakovaně zkusili, co je to bowling. Je dost možné, že některé z nich zůstanou bowlingu věrné i do budoucna. A o to nám všem vlastně šlo...

Ještě jednou děkujeme všem, kteří se aktivně zapojili a rovněž pořadateli akce - České Bowlingové Asociaci a její vstřícnosti při přípravě a realizaci na místě konání akce.

Vložil: (MiS), 14. února 2011


A jsme po premiéře Českého bowlingu....

V pondělí 24. ledna 2011 jsme zažili premiéru nejen prvního dílu Českého bowlingu, ale totální premiéru celého pořadu. Historicky tak byl odvysílán zcela první pořad magazínového typu o bowlingu. Tento krásný sport a oblíbená atraktivní zábava tak konečně získala svoji podporu, svůj pravidelný pořad.

První ohlasy na sebe nenechaly dlouho čekat. A nutno říci, že to byly ohlasy vesměs pozitivní. Pořad se líbil a to se zase líbí nám. Protože k čemu jsou nudné zdlouhavé pořady. Chtěli jsme přinést moderní, dynamický pořad o bowlingu, který by udržel pozornost diváků. A to se nám snad podařilo. Mnoho reakcí bylo typu "To už je konec? Já myslel, že to trvalo tak 10 minut!" Skutečná délka pořadu byla 25 minut a fakt je, že to prostě šlapalo.
Musíme poděkovat nejen našim divákům za jejich pochvaly, ale především celému realizačnímu týmu a všem účinkujícím.

Budeme se snažit, aby nastoupená úroveň nejen neklesala, ale naopak stoupala. Předpoklady k tomu jsou. Tak nám, prosím, držte palce a i nadále zachovejte přízeň. Budeme se snažit vás nezklamat.

Vložil: (MiS), 27. ledna 2011


Reklamní/sponzorský prostor v Českém bowlingu na ČT4

Bowlingový speciál Český bowling má své reklamní časy. Některé z nich jsou ještě volné. Zájemci o propagaci v tomto pořadu neváhejte a napište nám. Od ledna do března 2011 platí snížené zaváděcí ceny za reklamní časy. Pomůžete sobě, pomůžete tomuto pořadu, podpoříte tak další rozvoj bowlingu v ČR. Zájemci nechť se ozvou (viz záložka Kontaky). Část příjmů z reklamních časů jde na podporu hendykepovaných dětí/hráčů bowlingu. Děkujeme!

Vložil: (MiS), 15. ledna 2011


Český bowling. To je oficiální název pořadu na ČT4.

Bowlingová premiéra, kdy bowling má poprvé ve své historii v ČR vlastní televizní pořad magazínového typu, je již jistá. Název pořadu: Český bowling. Podtitul: bowling pro každého. Průvodcem pořadem je Petr Vichnar, hvězda sportovního komentátorství v rámci České televize. Prakticky vše pro premiérový lednový díl je již natočeno. Držíme si palce, aby se to povedlo, pořad byl hezký a hlavně přitahoval nové zájemce o bowling. To je také jeho hlavní určení. A kdy že je úplně první premiéra? V pondělí 24.01.2011 ve 20:10 hod. Reprízy jsou 24.01. ve 23:40 hod, 26.01. v 15:15 hod a 27.01. v 05:45 hod.

Vložil: (MiS), 15. ledna 2011Archív:
 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 |

(c) 2006 Všechna práva vyhrazena | Way 4U s.r.o.
www.way4u.cz [ login ]
created by Anything Studio