AKTUALITY


Ovčínské turnaje zahájeny

Bowlingové turnaje v Praze na Ovčíně byly zahájeny. V úterý 03.01.2012 proběhl první turnaj dvoji Ovčín Double, v němž vítězí Jiří Soukup s Pavelm Divišem. Následovat bude turnaj jednotlivců ve čtvrtek 12.01.2012. Zveme k účasti!
Výsledky všech turnajů jsou vkládány na náš web do sekce Bowlingové turnaje, včetně fotek a komentářů, ale poskytujeme je i oběma bowlingovým serverům.

Vložil: (MiS), 4. ledna 2012


Prosincový TV magazín Český bowling na ČT4

Poslední díl televizního bowlingového speciálu Český bowling, který je vysílán jako měsíčník s premiérou a 3 až 4 reprízami měsíčně na celoplošné ČT4 Sport, má před sebou premiéru. Díl je kompletně hotov a musíme říci, že jde o provedení, které je zcela originální. Chceme tím nejen potěšit sportovní hráče bowlingu, ale naladit diváky na atmosféru vánoc a konce roku. Nebudeme nic prozrazovat předem, je to takové malé překvapení pro všechny. Nalaďte si své TV na premiéru, která je na ČT4 27.12.2011 ve 14:45 hod, repríza se vysílá 28.12. v 0:20 hod, pak znovu 28.12. v 7:05 hod, následuje téměř silvestrovské vysílání v pátek 30.12. ve 13:30 hod a konečně ještě jedna repríza už v příštím roce v sobotu 07.01.2012 od 11:25 hod. Vysílací časy premiéry a 4 repríz jsou luxusní, vybere si určitě každý.
Přejeme pěknou zábavu a snad se bude i prosincový Český bowling líbit nejméně tak, jako po celý rok 2011.

Vložil: (MiS), 24. prosince 2011


Příjemné vánoce a šťastný rok 2012 !

Přejeme všem návštěvníkům našich stránek příjemné prožití Vánočních svátků a do roku 2012 mnoho osobních i pracovních úspěchů a hlavně pevné zdraví.

Vložil: (MiS), 24. prosince 2011


Ovčín 2012 - pozvánka na nové série turnajů

Na pražském Ovčíně se od počátku roku 2012 spouští série nových turnajů. Zveme hráče k účasti.

První série jsou jednotlivci, ti se hrají pod názvem Ovčínský pohár každý druhý čtvrtek a každou čtvrtou neděli ve všech měsících mimo hlavních prázdnin. Celkem jde o 18 turnajů, jejichž výsledky se načítají do jediné roční tabulky. Formát turnaje se trochu liší ve čtvrtek a v neděli, ale vždy jde o až 10 her (5 kvalifikace, 5 semifinále a finále). Na konci roku finální turnaj s rautem pro hráče, v každém turnaji různé ceny partnerů a sponzorů turnaje.

Druhá roční série Ovčín Double jsou dvojice klasicky (ne NTD), celkem 10 turnajů, hraje se vždy v první úterý v měsíci. Dvojice nemusí být stabilní, hodnocení v celoročním žebříčku je podle jednotlivých hráčů, ne podle dvojic.

V obou případech jde o klasický bowling se vším všudy s vloženými drobnými soutěžemi pro zpestření, hlavní cíl je zábava hráčů a dobrý pocit z vlastních her a turnaje. Mazací modely nebudou nic experimentálního, ale běžné modely, tu dlouhý, tu krátký, tu house, ale vše v mezích normálu. Grafy budou zveřejňovány nejméně týden předem. Domovské stránky turnajů pro zveřejňování výsledků, komentářů, fotek a videí jsou tyto naše stránky, záložka Bowlingové turnaje. Obsazovačka je na www.obsazovacky.cz s tím, že pro jednotlivce je třeba se přihlásit zvlášť na čtvrtek a zvlášť na neděli. V případě dvojic (Ovčín Double) do jména zapište jednoho hráče a do příjmení druhého.

Srdečně zveme k turnajům, jež byly po roční pauze na Ovčíně obnoveny, kde se hráči a hráčky mohou svými hrami dobře bavit a kde jsou výsledky zveřejňovány obvykle do druhého dne, nejpozději do dvou dnů po odehrání.

Motto obou turnajů: bavte se bowlingem!


Vložil: (MiS), 15. prosince 2011


Český bowling na ČT4 - Vánoce s bowlingem

Bowlingový speciál Český bowling přichystal ve spolupráci s Českou televizí vysílací plán do konce roku 2012. Protože jsme získali pěkný vysílací čas o Vánočních svátcích v podvečer, upravili jsme původní záměr odvysílat v listopadu klasický Český bowling a koncem prosince studiovou diskuzi s Petrem Vichnarem o bowlingu tak, že studiová diskuze Téma pro hosty Petra Vichnara bude vysílána již 15.12. ve 13:55 hod a magazín Český bowling o Vánočních svátcích. Vzhledem k tomuto zcela výjimečnému času bude prosincové vydání Českého bowlingu tématicky a obsahově provedeno jinak, než jste zvyklí. Konkrétní provedení je tak trochu překvapení a věřím, že se bude líbit stejně, jako typické České bowlingy vysílané celý rok 2011.

V souvislosti s touto změnou bude divácká soutěž z říjnového Českého bowlingu vyhlášena ne v listopadu, ale až v rámci Vánočního prosincového dílu.

Díky a zachovejte nám přízeň!


Vložil: (MiS), 30. listopadu 2011


Trn Cup má před sebou již jen FINÁLE

Turnaj 123... Trn Cup 8A absolvoval poslední, tedy listopadovou vlnu. Celoroční pořadí ovládl Michal Včeliš, druhý skončil Petr Kopička a třetí Zdeněk Žabka. nejlepší ženou se stala Jana Skůrová, nejlepším juniorem Michal Janovský. Nejvyšší nához série má Josef Bešík za svoji prefect game = 300.

Zastavme se u Michala Včeliše, celkového vítěze celoroční bodovací tabulky. Ten zaplatil v lednu startovné a odehrál všechny turnajové dny již zdarma, jelikož v dalším měsíci na tomto turnaji mají vždy 3 nejlepší hráči start zdarma jako součást ocenění. Tedy nějakých 72 her za 500 Kč! Navíc celkem pravidelně pobíral prémie za vysoké náhoty a věcné ceny za umístění. Takhle nějak by to mělo vypadat.... :-)

Před sebou máme již jen finále, které se hraje 22.12.11 a kde se budou rozdělovat opravdu "velké" ceny, zejména finanční prémie v celkové výši přes 25.000 Kč. Jsme zvědavi, zda papírové favorité i zde uspějí.

Vložil: (MiS), 28. listopadu 2011


Listopadový Trn Cup 8A otevřel vítězstvím Michal Janovský

V pátek se otevřela první runda posledního měsíce "áčkové" roční série Trn Cup 8A. V tomto posledním měsíci turnaje jde především o zajištění účasti do finálového dne, který bude na pořadu 22.12.2011 a kde se bude rozdělovat nějakých 25.000 Kč a věcné ceny pro nejlepší. Z celoroční tabulky Trn Cupu má jistotu postupu 36 nejlepších hráčů. Velká tlačenice je právě kolem posledních postupových míst. Záležet bude na každém získaném bodu do roční tabulky. Jako druhé kritérium při rovnosti bodů je počet účastí v turnaji. Mírně větší naději tak mají ti věrní... A je tady i druhá šance pro ty, kteří nefigurují v lepší šestatřicítce hráčů, protože všichni ostatní se mohou do finálového dne dostat přes baráž. Tady je ovšem podmínka účasti na nejméně sedmi turnajových dnech v roce 2011. V obsazovačce na pátek i neděli volná místa jsou. Mazání je dlouhé 39 stop, graf je k dispozici na stránkách turnaje www.way4u.cz, záložka bowlingové turnaje..

Po první rundě se na prvním místě usadil Michal Janovský s průměrem 198,63 a určitě není bez zajímavosti, že by na stejné pozici byl i bez juniorského hendykepu. Nicméně rozhodující budou ještě další 3 rundy a názory dalších hráčů. Nához má prozatím Láďa Dvořáček (246) a nejlepší ženu obsadila Jana Skůrová.

O probíhajících bojích přineseme další informace po páteční, a konečné výsledky po nedělních rundách. Následně bude otevřena obsazovačka jednak na finálový den, jednak na baráže o finále a případně i zimní finále za měsíce srpen, září, listopad. Případně proto, že pokud by situace v postupech byla již rozhodnuta, pak by zimní finále, ve kterém lze získat pomocné body do tabulky, již postrádala svůj smysl. Ale o tom všem přineseme informace po skončení listopadové vlny Trn Cupu.

Milan Soušek, 24.11.2011


Vložil: (MiS), 24. listopadu 2011


Trn Cup má před sebou poslední hrací den roku 2011

Roční turnajová série bude zakončena na listopadovém turnaji od 24.11. do 27.11.11. Přihlásit se lze přes obsazovacky.cz. Poslední turnaj rozhodne o finalistech. Finále se hraje ve čtvrtek 22.12.2011 a tady už půjde o určitě zajímavé prémie v celkové výši cca 30 tisíc Kč! Do finále postupuje 36 nejlepších z celoročního žebříčku a dále 12 kvalifikantů z baráže. Zde je ovšem podmínka odehrání nejméně 7 turnajů v roce 2011 pro přihlášení se do baráže. Zveme k poslednímu turnaji, šanci na finálový turnaj má ještě docela dost hráčů. Propozice pro finále jsou zveřejněny na záložce Bowlingové turnaje, turnaj Trn Cup - Finále.

Vložil: (MiS), 23. listopadu 2011


Sheepfold Cup 2012 - nová bowlingové série v Praze na Ovčíně

Pro rok 2012 tady máme první oficiálně vyhlášenou akci - bowlingová série Ovčínský Pohár (Sheepfold Cup) 2012. Hraje se celkem 18 turnajů, 2 měsíčně mimo letních prázdnin, a to vždy 2. čtvrtek a 4. neděli v měsíci. Konkrétní data konání najdete v Propozicích turnaje na zdejších strnkách, záložka Bowlingové turnaje. Přihlásit se lze přes obsazovačky.cz a kdo chce hrát všechny turnajové dny (čtvrteční i nědělní), musí se nahlásit dvojmo. Čtvrtky i Neděle mají vlastní obsazovačku, která je otevřena již od 09.11.2011.

Zveme k až 10ti hrám a zajímavým herním modelům, který je jiný ve čtvrtečním turnaji a jiný v nedělním turnaji. Bodování je však stejné a výsledky se načítají do společné roční tabulky.

Vložil: (MiS), 9. listopadu 2011


Český bowling, říjnové vydání

Na ČT4 bude odvysílána premiéra říjnového Českého bowlingu v pondělí 31.10.11 od 15:30 hod. Následuje jako obvykle několik repríz v různé časy. Nechybí obvyklé rubriky jako Aktualita, Strike a Split Moment, reportáže u bowlingových akcí, představení centra atd. Zveme ke sledování!

Vložil: (MiS), 30. října 2011Archív:
 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 |

(c) 2006 Všechna práva vyhrazena | Way 4U s.r.o.
www.way4u.cz [ login ]
created by Anything Studio