AKTUALITY


Televizní speciál Český bowling v roce 2012

Bowlingový televizní magazín ČESKÝ BOWLING navazuje na úspěšný rok 2011, kdy na se ČT4 Sport v průběhu roku 2011 Český bowling objevil celkem 41x a našel si tak vedle sportovních bowlingových hráčů i řadu pravidelných diváků hrajících bowling jen občas, anebo dokonce vůbec. Finální čísla o sledovanosti magazínu Český bowling hovoří o celkem 805.000 divácích v roce 2011. To samozřejmě těší nejen nás jako tvůrce, ale i partnery pořadu.

V roce 2012 se Český bowling přestěhoval na TV kanál Nova Sport, kde bude vysílán stejně jako na ČT4 každý měsíc kromě letních prázdnin v premiéře a nejméně 2 reprízách.

První premiéra je v sobotu 31.03.12 v 16:00 hod, reprízy pak 02.04. v 11:10 hod a 4.4. ve 12:00 hod. Obsah pořadu zůstává skoro stejný, vedle reportáží z bowlingových turnajů všeho druhu nebudou chybět bloky, na které jsou naši diváci již zvyklí. Své pokračování (od dubna) bude mít i Bowlingová škola, kterou povede oficiální trenér ETBF - fin Juha Maja. Již z této informace je patrné, že po základní bowlingové škole pro rovináře v roce 2011 máme nyní před sebou výuku s excentrickými koulemi...

Český bowling podporuje i bowlingová centra a chce i nadále představovat špičkové hráče a jejich videovizitky. Připraveny jsou ale i některé novinky. V březnovém dílu budou k vidění reportáže např. z MČR seniorů, z finále ABL a další.

Nova Sport přijímá cca 1,7 M českých domácností, přesto však vycházíme vstříc těm, kteří Nova Sport sledovat nemohou. Všechna vydání Českého bowlingu včetně roku 2011 jsou a budou nejen k vidění, ale i ke stažení na adreses: http://vimeo.com/ceskybowling/channels. Tady jsou pohromadě i všechna další videa, ať již videoprofily bowlingových center, či bowlingových hráčů, ale i další videa z turnajů a jiných bowlingových akcí. Tento videokanál Českého bowlingu si je možná stahovat, odebírat (typ RSS resp. na Vimeu se to jmenuje Hubnut).

Bowlingovým centrům (a nejen jim, ale jakýmkoliv dalším zájemcům) doporučujeme umístění videokanálu Českého bowlingu na své internetové stránky, což lze udělat vložením speciálníhho kódu na své stránky. Tento kód je k dispozici na záložce Archivu Českého bowling. Kliknutím se kód zobrazí.

Tím bude zajištěn odběr všech nových videí pro jakékoliv návštěvníky stránek, na kterých bude tento nebo obdobný kód uveden. Kód si lze případně stáhnout i přímo z našeho videoserveru na Vimeu. Pokud by s tím byl nějaký problém, ozvěte se nám, poradíme.

Máme zkušenosti, že Český bowling byl v centrech na místních televizích promítán například i z Archivu České televize a tak tento nový způsob vychází bowlingovým centrům a všem dalším lépe vstříc, kvalita je mnohem lepší, než v Archivu ČT a hlavně novinky jsou vidět automaticky.

Všechny magazíny Český bowling budou i v roce 2012 dostupné přímo v TV archivu Novy. Nova Sport využívá server http://voyo.nova.cz/sport/.
Kompletní rok 2011 zůstává i nadále v Archivu České televize..

Díky všem za dosavadní podporu a přeji všem, aby se Český bowling i nadále líbil. Veškeré náměty, připomínky, názory nám napište, stojíme o ně!

Přejeme hezký den!

Vložil: (MiS), 29. března 2012


Kraluje na Ovčíně Bleša?

Poslední dva bowlingové turnaje, které organizujeme, zvládl nejlépe Jirka Bleša. Jednou sám v jednotlivcích a teď podruhé za sebou, tentokrát ve dvojicích s Petrou Čermákovou. A tak si musíme položit logickou otázku: je ovčínským králem tenhle člověk, Jiří Bleša, nebo je to souhra okolností? S ohledem na jeho výkony se spíše nabízí jako správná odpověď A. Ale počkejme si, zda bude platit do třetice všeho dobrého anebo to někoho přestane bavit a sesadí jej. To se ukáže již v tomto týdnu.....

Vložil: (MiS), 7. března 2012


Buddy Bowling Cup. Aneb Budvar, bowling, rock´n´roll

Tenhle turnaj, jehož jsme organizátory, rozhodně zaslouží pozornost. Hodně her pro hráče, bodová pomoc slabším hráčům, finálový den s bohatým doprovodným programem. Koná se v centru SPORT PARK Liberec od 23.04. do 28.04. kvalifikace a v neděli 29.04.2012 finálový den, do kterého z každého dne postoupí 10 úspěšných.

Ale pozor, jde o zcela mimořádný turnaj na počest Budvaru, který je hlavním partnerem turnaje. Vše je ve stylu amerického rock´n´rollu 50. a 60. let, výzdoba centra, odpovídající oblečení personálu, hudba v centru, cadillacy před centrem, rock´n´rollová taneční skupina, atd. atd.

Další věc, kterou nelze pominout: hráči mají kompletní pitný režim ZDARMA!! Pivo, nealko pivo, kola, vody... to vše zcela zdarma díky Budvaru a sponzorům turnaje. Ceny jsou bohatě dotovány, finanční prémie pro nejlepší, řada skvělých cen, denně vyhlašování nejlepšího hráče, ženy, náhozu, atd.

Zkrátka naprosto mimořádný bowlingový turnaj vhodný pro úplně všechny bowlingové nadšence. Na záložce Bowlingové turnaje se podívejte na "zvací" video, Propozice a neváhejte, přihlaste se včas!

Vložil: (MiS), 20. února 2012


Český pohár seniorů v bowlingu se již rozběhl

První turnaj seniorského Českého poháru v bowlingu proběhl v Českých Budějovicích. Před námi je dalších 5 turnajů, na jejichž konci bude znám držitel poháru za rok 2012. Z roku 2011 jsou jejich držiteli Anna Breindlová a Josef Bešík. Veškeré informace o tomto seniorském bowlingovém seriálu jsou na našem partnerském webu www.seniorbowling.cz.


Vložil: (MiS), 20. února 2012


Český Seniorský Pohár 2012 je za dveřmi!

Série 6ti bowlingových turnajů pod globálním názvem Český Seniorský Pohár má před sebou druhý ročník. Připomínáme, že držiteli Seniorského poháru jsou Anna Breindlová a Josef Bešík. Letošní série začíná již v sobotu 18.02.2012 v Českých Budějovicích a pokračuje až do konce roku vždy v každý sudý měsíc.
Turnajová série je vhodná pro všechny zájemce o bowling bez rozdílu výkonnosti, jedinou podmínkou je věk 50 a více let.
Srdečně zveme seniorky a seniory - bowlingové nadšence.
Veškeré informace, Propozice, přihlášky do turnajů ap. jsou na internetové adrese www.seniorbowling.cz

Vložil: (MiS), 13. února 2012


Ovčínské turnaje zahájeny

Bowlingové turnaje v Praze na Ovčíně byly zahájeny. V úterý 03.01.2012 proběhl první turnaj dvoji Ovčín Double, v němž vítězí Jiří Soukup s Pavelm Divišem. Následovat bude turnaj jednotlivců ve čtvrtek 12.01.2012. Zveme k účasti!
Výsledky všech turnajů jsou vkládány na náš web do sekce Bowlingové turnaje, včetně fotek a komentářů, ale poskytujeme je i oběma bowlingovým serverům.

Vložil: (MiS), 4. ledna 2012


Prosincový TV magazín Český bowling na ČT4

Poslední díl televizního bowlingového speciálu Český bowling, který je vysílán jako měsíčník s premiérou a 3 až 4 reprízami měsíčně na celoplošné ČT4 Sport, má před sebou premiéru. Díl je kompletně hotov a musíme říci, že jde o provedení, které je zcela originální. Chceme tím nejen potěšit sportovní hráče bowlingu, ale naladit diváky na atmosféru vánoc a konce roku. Nebudeme nic prozrazovat předem, je to takové malé překvapení pro všechny. Nalaďte si své TV na premiéru, která je na ČT4 27.12.2011 ve 14:45 hod, repríza se vysílá 28.12. v 0:20 hod, pak znovu 28.12. v 7:05 hod, následuje téměř silvestrovské vysílání v pátek 30.12. ve 13:30 hod a konečně ještě jedna repríza už v příštím roce v sobotu 07.01.2012 od 11:25 hod. Vysílací časy premiéry a 4 repríz jsou luxusní, vybere si určitě každý.
Přejeme pěknou zábavu a snad se bude i prosincový Český bowling líbit nejméně tak, jako po celý rok 2011.

Vložil: (MiS), 24. prosince 2011


Příjemné vánoce a šťastný rok 2012 !

Přejeme všem návštěvníkům našich stránek příjemné prožití Vánočních svátků a do roku 2012 mnoho osobních i pracovních úspěchů a hlavně pevné zdraví.

Vložil: (MiS), 24. prosince 2011


Ovčín 2012 - pozvánka na nové série turnajů

Na pražském Ovčíně se od počátku roku 2012 spouští série nových turnajů. Zveme hráče k účasti.

První série jsou jednotlivci, ti se hrají pod názvem Ovčínský pohár každý druhý čtvrtek a každou čtvrtou neděli ve všech měsících mimo hlavních prázdnin. Celkem jde o 18 turnajů, jejichž výsledky se načítají do jediné roční tabulky. Formát turnaje se trochu liší ve čtvrtek a v neděli, ale vždy jde o až 10 her (5 kvalifikace, 5 semifinále a finále). Na konci roku finální turnaj s rautem pro hráče, v každém turnaji různé ceny partnerů a sponzorů turnaje.

Druhá roční série Ovčín Double jsou dvojice klasicky (ne NTD), celkem 10 turnajů, hraje se vždy v první úterý v měsíci. Dvojice nemusí být stabilní, hodnocení v celoročním žebříčku je podle jednotlivých hráčů, ne podle dvojic.

V obou případech jde o klasický bowling se vším všudy s vloženými drobnými soutěžemi pro zpestření, hlavní cíl je zábava hráčů a dobrý pocit z vlastních her a turnaje. Mazací modely nebudou nic experimentálního, ale běžné modely, tu dlouhý, tu krátký, tu house, ale vše v mezích normálu. Grafy budou zveřejňovány nejméně týden předem. Domovské stránky turnajů pro zveřejňování výsledků, komentářů, fotek a videí jsou tyto naše stránky, záložka Bowlingové turnaje. Obsazovačka je na www.obsazovacky.cz s tím, že pro jednotlivce je třeba se přihlásit zvlášť na čtvrtek a zvlášť na neděli. V případě dvojic (Ovčín Double) do jména zapište jednoho hráče a do příjmení druhého.

Srdečně zveme k turnajům, jež byly po roční pauze na Ovčíně obnoveny, kde se hráči a hráčky mohou svými hrami dobře bavit a kde jsou výsledky zveřejňovány obvykle do druhého dne, nejpozději do dvou dnů po odehrání.

Motto obou turnajů: bavte se bowlingem!


Vložil: (MiS), 15. prosince 2011


Český bowling na ČT4 - Vánoce s bowlingem

Bowlingový speciál Český bowling přichystal ve spolupráci s Českou televizí vysílací plán do konce roku 2012. Protože jsme získali pěkný vysílací čas o Vánočních svátcích v podvečer, upravili jsme původní záměr odvysílat v listopadu klasický Český bowling a koncem prosince studiovou diskuzi s Petrem Vichnarem o bowlingu tak, že studiová diskuze Téma pro hosty Petra Vichnara bude vysílána již 15.12. ve 13:55 hod a magazín Český bowling o Vánočních svátcích. Vzhledem k tomuto zcela výjimečnému času bude prosincové vydání Českého bowlingu tématicky a obsahově provedeno jinak, než jste zvyklí. Konkrétní provedení je tak trochu překvapení a věřím, že se bude líbit stejně, jako typické České bowlingy vysílané celý rok 2011.

V souvislosti s touto změnou bude divácká soutěž z říjnového Českého bowlingu vyhlášena ne v listopadu, ale až v rámci Vánočního prosincového dílu.

Díky a zachovejte nám přízeň!


Vložil: (MiS), 30. listopadu 2011



Archív:
 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 |

(c) 2006 Všechna práva vyhrazena | Way 4U s.r.o.
www.way4u.cz [ login ]
created by Anything Studio