AKTUALITY


Pohár Ministerstva vnitra v bowlingu 2012 skončil, vítězí Dana Hanušová

Dana Hanušová zvítězila ve specifickém bowlingovém turnaji, jehož výtěžek byl věnován ve prospěch Nadace policistů a hasičů. Druhý skončil Michal Loučka a třetí Jan Listopad. Kategorii Amatér vyhrál Martin Rešetko. Nejvyšší nához zahrál Martin Široký. Všem děkujeme za účast. Výsledky, fotky, komentář a vše další je na extra webu... klikněte na Bowlingové turnaje a tudy se tam snadno dostanete.

Vložil: (MiS), 5. června 2012


Pohár Ministerstva vnitra v bowlingu 2012

Ministr vnitra Jan Kubice osobně zaštítil turnaj jeho ministerstva, na kterém zajišťujeme technickou stránku turnaje, propagaci, moderování a natáčení reportáže pro TV. Kvalifikace se hrála na 13ti bowlingových centrech a v sobotu 3. června se sejdou finalisté z celé ČR do centra Luka bowling v Pardubicích, kde se odehraje poslední dějství turnaje. Turnaj je otevřený pro všechny hráče, ale policisté a hasiči jsou zvýhodněni hendykepem 20 bodů na hru.

Na finále slíbil přijet a ceny osobně předat pan ministr, bude tam ředitel Nadace policistů a hasičů, v jejichž prospěch výtěžek turnaje půjde, přijede i Hudba Hradní stráže a Policie ČR, k vidění budou policisté v dobových uniformách.

Turnaj hraje přes 200 hráčů a tak bude velmi zajímavé, zda celkově v celostátním turnaji uspějí spíše protřelí bowlingoví hráči, či někdo z řad amatérských hráčů. Určitě o tom přineseme informace. V každém případě všem účastníkům turnaje děkujeme nejen my, ale i Nadace policistů a hasičů, která se stará o zdravotně těžce poraněné policisty a hasiče, či dokonce o rodiny pozůstalých po nich... Díky vám všem, co jste přišli a tak pomohli!

Vložil: (MiS), 31. května 2012


Buddy Bowling Cup 2012 úspěšně zakončen

První ročník bowlingového turnaje Buddy Bowling Cup 2012 byl v neděli 29.04.2012 slavnostně zakončen, byly vyhlášeny výsledky a předány všechny ceny. Turnaj vyhrál Matěj Foťko z Olomouce. Zápasy byly velmi pěkné, dramatické až do samého konce, výkony kvalitní, účast hojná. Děkujeme všem sponzorům za podporu, hráčům za účast v turnaji, centru za bezchybný provoz a již nyní se těšíme na druhý ročník.

Vložil: (MiS), 30. dubna 2012


TV speciál Český bowling - premiéra duben 2012

Televizní magazín Český bowling má před sebou další premiéru - tentokrát v sobotu 28. dubna 12 ve 21:30 hod opět (jako v roce 2012) na Nova Sportu. Kromě reportáží z bowlingových akcí bude k vidění aktuální rozhovor s čerstvým držitelem bronzu z ME juniorů 2012 Markem Talpou a trenérem reprezentace juniorů ČR Janem Spáčilem. Zveme i ke sledování právě začínající Školy sportovního bowlingu, kterou vede oficiální trenér ETBF Juha Maja, k vidění jsou i další věci, včetně divácké soutěže.

Kdo nemá možnost přijímat Nova Sport, nemusí smutnit, archiv Českého bowlingu je i na Voyo.cz v sekci Sport. Český bowling je i v oficiálním archivu České televize a navíc samozřejmě i zde na našich stránkách jsou všechny dosavadní díly běžně dostupné.

TV speciál Český bowling je na ČT4 Sport od ledna 2011 a na Nova Sport od roku 2012. Sledovanost je na velmi dobré úrovni, což odráží jednak zájem lidí o bowling jako takový a jednak kvalitu a atraktivní magazínový způsob zpracování. Český bowling si získal řadu pravidelných diváků, což nás jako tvůrce samozřejmě moc těší a věřím, že další diváky ještě přiláká.

V každém případě zveme ke sledování.....

Vložil: (MiS), 27. dubna 2012


Buddy Bowling Cup 2012 v Liberci se rozjel

Příznivci bowlingu, rock´n´rollu, mnoha sponzorských cen a různých typů nápojů pro hráče zadarmo (pivo, nealko pivo, coly, ochucené i neochucené vody a minerálky) se poprvé v pondělí 23.04.2012 sešli, aby bojovali o účast ve finálovém dni 29.04.12, kdy bude centrum, kromě již dnešní krásné a stylové výzdoby, ještě vyšperkováno a hlavně s bohatým programem a doprovodnými akcemi a ochutnávkami od sponzorů.

První výsledky již byly vloženy na náš web (záložka Bowlingové turnaje a zde Buddy Bowling Cup). Výsledky budou vkládány denně cca vždy do půlnoci.

Důležité bude pro postupující do finále zkontrolovat si, v kolik hodin a ve které rundě hrají v neděli 29.04.12. Výhry jsou krásné - vedle vysokých peněžitých prémií dlouhá řada věcných cen... vedle potěšení z bowlingu a ze setkání s kamarády je skutečně o co hrát. A to nemluvíme o speciálním turnajovém jídelníčku, skvělé hudbě, Harleyích, Cadillacu, taneční skupině.... a samozřejmě dobré náladě a příjemné atmosféře.

Vložil: (MiS), 24. dubna 2012


Televizní speciál Český bowling v roce 2012

Bowlingový televizní magazín ČESKÝ BOWLING navazuje na úspěšný rok 2011, kdy na se ČT4 Sport v průběhu roku 2011 Český bowling objevil celkem 41x a našel si tak vedle sportovních bowlingových hráčů i řadu pravidelných diváků hrajících bowling jen občas, anebo dokonce vůbec. Finální čísla o sledovanosti magazínu Český bowling hovoří o celkem 805.000 divácích v roce 2011. To samozřejmě těší nejen nás jako tvůrce, ale i partnery pořadu.

V roce 2012 se Český bowling přestěhoval na TV kanál Nova Sport, kde bude vysílán stejně jako na ČT4 každý měsíc kromě letních prázdnin v premiéře a nejméně 2 reprízách.

První premiéra je v sobotu 31.03.12 v 16:00 hod, reprízy pak 02.04. v 11:10 hod a 4.4. ve 12:00 hod. Obsah pořadu zůstává skoro stejný, vedle reportáží z bowlingových turnajů všeho druhu nebudou chybět bloky, na které jsou naši diváci již zvyklí. Své pokračování (od dubna) bude mít i Bowlingová škola, kterou povede oficiální trenér ETBF - fin Juha Maja. Již z této informace je patrné, že po základní bowlingové škole pro rovináře v roce 2011 máme nyní před sebou výuku s excentrickými koulemi...

Český bowling podporuje i bowlingová centra a chce i nadále představovat špičkové hráče a jejich videovizitky. Připraveny jsou ale i některé novinky. V březnovém dílu budou k vidění reportáže např. z MČR seniorů, z finále ABL a další.

Nova Sport přijímá cca 1,7 M českých domácností, přesto však vycházíme vstříc těm, kteří Nova Sport sledovat nemohou. Všechna vydání Českého bowlingu včetně roku 2011 jsou a budou nejen k vidění, ale i ke stažení na adreses: http://vimeo.com/ceskybowling/channels. Tady jsou pohromadě i všechna další videa, ať již videoprofily bowlingových center, či bowlingových hráčů, ale i další videa z turnajů a jiných bowlingových akcí. Tento videokanál Českého bowlingu si je možná stahovat, odebírat (typ RSS resp. na Vimeu se to jmenuje Hubnut).

Bowlingovým centrům (a nejen jim, ale jakýmkoliv dalším zájemcům) doporučujeme umístění videokanálu Českého bowlingu na své internetové stránky, což lze udělat vložením speciálníhho kódu na své stránky. Tento kód je k dispozici na záložce Archivu Českého bowling. Kliknutím se kód zobrazí.

Tím bude zajištěn odběr všech nových videí pro jakékoliv návštěvníky stránek, na kterých bude tento nebo obdobný kód uveden. Kód si lze případně stáhnout i přímo z našeho videoserveru na Vimeu. Pokud by s tím byl nějaký problém, ozvěte se nám, poradíme.

Máme zkušenosti, že Český bowling byl v centrech na místních televizích promítán například i z Archivu České televize a tak tento nový způsob vychází bowlingovým centrům a všem dalším lépe vstříc, kvalita je mnohem lepší, než v Archivu ČT a hlavně novinky jsou vidět automaticky.

Všechny magazíny Český bowling budou i v roce 2012 dostupné přímo v TV archivu Novy. Nova Sport využívá server http://voyo.nova.cz/sport/.
Kompletní rok 2011 zůstává i nadále v Archivu České televize..

Díky všem za dosavadní podporu a přeji všem, aby se Český bowling i nadále líbil. Veškeré náměty, připomínky, názory nám napište, stojíme o ně!

Přejeme hezký den!

Vložil: (MiS), 29. března 2012


Kraluje na Ovčíně Bleša?

Poslední dva bowlingové turnaje, které organizujeme, zvládl nejlépe Jirka Bleša. Jednou sám v jednotlivcích a teď podruhé za sebou, tentokrát ve dvojicích s Petrou Čermákovou. A tak si musíme položit logickou otázku: je ovčínským králem tenhle člověk, Jiří Bleša, nebo je to souhra okolností? S ohledem na jeho výkony se spíše nabízí jako správná odpověď A. Ale počkejme si, zda bude platit do třetice všeho dobrého anebo to někoho přestane bavit a sesadí jej. To se ukáže již v tomto týdnu.....

Vložil: (MiS), 7. března 2012


Buddy Bowling Cup. Aneb Budvar, bowling, rock´n´roll

Tenhle turnaj, jehož jsme organizátory, rozhodně zaslouží pozornost. Hodně her pro hráče, bodová pomoc slabším hráčům, finálový den s bohatým doprovodným programem. Koná se v centru SPORT PARK Liberec od 23.04. do 28.04. kvalifikace a v neděli 29.04.2012 finálový den, do kterého z každého dne postoupí 10 úspěšných.

Ale pozor, jde o zcela mimořádný turnaj na počest Budvaru, který je hlavním partnerem turnaje. Vše je ve stylu amerického rock´n´rollu 50. a 60. let, výzdoba centra, odpovídající oblečení personálu, hudba v centru, cadillacy před centrem, rock´n´rollová taneční skupina, atd. atd.

Další věc, kterou nelze pominout: hráči mají kompletní pitný režim ZDARMA!! Pivo, nealko pivo, kola, vody... to vše zcela zdarma díky Budvaru a sponzorům turnaje. Ceny jsou bohatě dotovány, finanční prémie pro nejlepší, řada skvělých cen, denně vyhlašování nejlepšího hráče, ženy, náhozu, atd.

Zkrátka naprosto mimořádný bowlingový turnaj vhodný pro úplně všechny bowlingové nadšence. Na záložce Bowlingové turnaje se podívejte na "zvací" video, Propozice a neváhejte, přihlaste se včas!

Vložil: (MiS), 20. února 2012


Český pohár seniorů v bowlingu se již rozběhl

První turnaj seniorského Českého poháru v bowlingu proběhl v Českých Budějovicích. Před námi je dalších 5 turnajů, na jejichž konci bude znám držitel poháru za rok 2012. Z roku 2011 jsou jejich držiteli Anna Breindlová a Josef Bešík. Veškeré informace o tomto seniorském bowlingovém seriálu jsou na našem partnerském webu www.seniorbowling.cz.


Vložil: (MiS), 20. února 2012


Český Seniorský Pohár 2012 je za dveřmi!

Série 6ti bowlingových turnajů pod globálním názvem Český Seniorský Pohár má před sebou druhý ročník. Připomínáme, že držiteli Seniorského poháru jsou Anna Breindlová a Josef Bešík. Letošní série začíná již v sobotu 18.02.2012 v Českých Budějovicích a pokračuje až do konce roku vždy v každý sudý měsíc.
Turnajová série je vhodná pro všechny zájemce o bowling bez rozdílu výkonnosti, jedinou podmínkou je věk 50 a více let.
Srdečně zveme seniorky a seniory - bowlingové nadšence.
Veškeré informace, Propozice, přihlášky do turnajů ap. jsou na internetové adrese www.seniorbowling.cz

Vložil: (MiS), 13. února 2012Archív:
 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 |

(c) 2006 Všechna práva vyhrazena | Way 4U s.r.o.
www.way4u.cz [ login ]
created by Anything Studio