AKTUALITY

Dubnový Freestyle vyhrává Stanishevskyi

Tréninkový bowlingový turnaj Ovčín Freestyle zakončil dubnovou vlnu svým finále. V něm vyhrál Vladimir Stanishevskyi. Zprvu se zdálo, že docela suverénně, ale pak se to nějak zadrhlo... Druhé místo obsadil Jiří Beran st. a třetí Tomáš Kadlčík. Podrobnosti o celém turnaji najdete na záložce turnaje a zde Ovčín Freestyle.

Vložil: (MiS), 19. dubna 2013

Hezké Velikonoce!

Přejeme všem krásné Velikonoce, užijte si sváteční dny, i když tedy to počasí... ale snad to nijak neovlivní dobrou náladu, pohodu a klid....

Vložil: (MiS), 27. března 2013

Ovčín Double březen 13 - juniorka na trůně!

Březnovou vlnu turnaje Ovčín Double vyhrála docela překvapivě, nikoliv však nezaslouženě, dvojice Lucie Kubelková - Ladislav Švec. Zvláště pro Lucku je to historický úspěch, poprvé v turnaji obsazuje 1. místo. Gratulujeme!
Veškeré výsledky, komentář a vše další, je vloženo na záložce Bowlingové turnaje, Ovčín Double. Děkujeme všem hráčů a centru Na Ovčíně.

Sádlík vyhrál, Třeška zbohatl...

Ovčínský MiniMax, vlna březen 2013 - dvojnásobný vítěz Pavel Diviš se musel spokojit jen s druhým místem, protože na turnaj přišel Vojtěch Sádlík ml. a přerušil Pavlovo vítězné tažení MiniMaxovými turnaji. Vojta vyhrál s přehledem. Na turnaji si finančně polepšil Zbyněk Třeška, který totálně vybral Ovčínský bankomat s 3.580 Kč. Všem gratulujeme!
Podrobnosti a výsledky na záložce Bowlingové turnaje.

Vložil: (MiS), 21. března 2013

David Kalina zářil na Ovčínském Poháru

Ovčínský Pohár hraný 17. března 2013 má premiérově nového vítěze - stal se jím David Kalina. A bylo to vítězství zasloužené, navíc mu jen krůček chyběl k Perfect game. Gratulujeme!
Výsledky jsou ke stažení na záložce Bowlingové turnaje, Ovčínský Pohár.

Vložil: (MiS), 18. března 2013

Pavel Vacek má konečně hrníček!

Ovčín Freestyle byl dokončen svým finálovým dnem. Vyhrává Pavel Vacek před Karlem Bártou a Borisem Guičem. Pavel Vacek tak dostal coby pohár vytoužený speciální hrnek připravený specielně k tomuto turnaji. Gratulujeme!
Vše kolem tohoto turnaje je k vidění na záložce Bowlingové turnaje a zde Ovčín Freestyle. Turnaj pokračuje dubnovou vlnou od neděle 10.04.2013.

Vložil: (MiS), 15. března 2013

MiniMax má za sebou dva turnaje, ale jen jednoho vítěze

Skončil únorový turnaj Ovčínský MiniMax. Opět, podobně jako v lednu, uspěl Pavel Diviš. Takže prozatím docela raritní turnajová série, která má stále jediného vítěze... Jak dlouho mu to vydrží?
Podrobnosti na záložce Bowlingové turnaje, Ovčínský MiniMax.

Vložil: (MiS), 20. února 2013

Únorový Freestyle pro učitele národů...

....aspoň tedy toho bowlingového. Ano, únorový Ovčín Freestyle včera skončil svým finálem, které vyhrál Olda Wasserrab, jinak bowlingový trenér. Gratulujeme! Komentáře a výsledky najdete na záložce Bowlingové turnaj a zde Ovčín Freestyle.

No, a nyní se už chystáme jednak na Ovčínský Pohár v neděli 17.02.13 a Ovčínský MiniMax (v úterý 19.02.13). Zveme k účasti!

Vložil: (MiS), 15. února 2013

Upozornění na změnu v termínovém kalendáři

Pozor na změny hracího dne - MiniMax, co se měl hrát v úterý 19.03.13, byl přesunut z organizačních důvodů na pondělí 18.03.13. Do uvolněného termínu byl vsazen vložený turnajový den Pohár Jana Hájka, oblíbený turnaj hraný jako nedohazovaná devítka. Tedy 9 nebo 10 kuželek sražených prvním hodem je automaticky strike. Na tomto turnaji bude mazán house 2, takže solidní podmínky i pro excentriky. Zveme, informace jsou na záložce Bowlingové turnaje, zde pohár Jana Hájka a tady také je možné jít přímo na obsazovací listiny.

Vložil: (MiS), 11. února 2013

Únorový Freestyle v plném proudu

Jak ten čas letí, zdá se, že nedávno jsme začínali v ČR se zcela novým typem turnajů, to bylo v září 2012. Dnes je únor, turnaj je zaběhlý a v plném proudu. Zítra se hrají poslední kvalifikace za únor a už nás čeká jen finále a po něm hned kvalifikace na březen. Jsme rádi, že se formát turnaje líbí a děkujeme hráčům za jejich účast na něm. Originál je jen jeden, a to je právě Freestyle. Přidejte se a pojďte si zároveň zatrénovat za velice levnou cenu a zároveň soutěžit v turnaji.