AKTUALITY

Distanční liga na Chmelnici má za sebou kompletní 1. kolo

Liga B byla ta poslední, které chybělo druhé kolo, tedy odvety. Ty se odehrály v neděli 23.03.2014 a tím se 1. kolo všech lig zkompletovalo a jsou známi jak postupující do vyšších lig, tak i sestupující do lig nižších. Výsledky byly vloženy na web, k vidění je zde i složení všech pro kolo druhé.
Děkujeme všem hráčkám a hráčům, jakož i dobře fungujícímu centru na Chmelnici v Praze, a jdeme do druhého kola...

Vložil: (MiS), 24. března 2014

Ovčín odehrál 1. den 4. kola Distanční Ligy

1. hrací den 4. kola je zkompletován, výsledky jsou na web vloženy i s komentáři k jednotlivým ligám. Sportovní mazání komplikovalo excentrikům herní život, ale ti šikovnější se s obtížnějším mazáním nakonec přece jen vyrovnali. Řada výsledků je docela překvapivých... Odvety se hrají 2. a 10. dubna 2014.
Díky všem za hezké boje!

Vložil: (MiS), 21. března 2014

DLJ Chmelnice - liga C

Liga C na Chmelnici s ohledem na opožděný začátek odehrála rovnou druhé kolo, po kterém 3 nejlepší postupují do vyšší ligy B. Ta bude dohrávat příští týden v neděli 23.03.14 ještě odvety a tím bude první kolo kompletně uzavřené. Pak přineseme kompletní výsledkové listiny všech lig včetně postupů a sestupů.

Vložil: (MiS), 16. března 2014

Turnaj dvojic s cenami s lahůdkovými uzeninami, sýry... Š+S

Meat Double Sport - to je pravidelný turnaj dvojic se sportovním mazáním drah a cenami v podobě lahůdek z masa, sýrů a dalších extra pochutin. Tentokrát byli nejúspěšnější Marcel Štochl s Vladimirem Stanishevským. Gratulujeme a přejeme dobrou chuť!

Příští turnaj dvojic se hraje 8. dubna 2014 a opět zde budou pro tento turnaj obvyklé ceny v podobě pochutin a vybaných lahůdek, tentokrát bychom rádi přidali exkluzivní paštičky francouzské, belgické, či z jiných zemí, které tak vábí mlsné jazýčky... kdo chce, může se je přijít zdarma vyzvednout (tedy přesněji po úhradě startovného, že..), na obsazovačku se dostanete přes turnajovou stránku Meat Double Sport.

Vložil: (MiS), 12. března 2014

Distanční liga jednotlivců na Chmelnici - liga A

Na pražské Chmelnici se dohrálo 1. kolo Ligy jednotlivců, liga A. Tu vyhrála Bohdana Janků a vybojovala si tak start na příštím hracím dni zdarma. Gratulujeme!
Liga B a Liga C odehraje své druhé kolo v příštích 2 týdnech a potom budeme znát postupující a sestupující pro 2. kolo.
Podrobnosti na záložce Bowlingové turnaje.

Vložil: (MiS), 10. března 2014

Troi-Boy březen 2014 - den Jirky Soukupa, ale vyhrál Pavel Diviš

Turnaj na Ovčíně s názvem Troi-Boy se dnes poprvé hrál jako klasický bowling. A nutno podotknout, že se celý den velmi dařilo Jiřímu Soukupovi, i když nakonec v samotném finále nevyhrál, ale skončil "až" třetí. 1. místo vybojoval Pavel Diviš. Ale objektivně nutno uznat, že Jirka byl prostě celý den lepší, nicméně rozhoduje finále...
Výsledky jsou vloženy, podívejte se na záložku Bowlingové turnaje a tudy se pak dostanete na Troi-Boy 2014.
Díky všem hráčkám a hráčům, byl to hezký večer...

Vložil: (MiS), 5. března 2014

Liga jednotlivců na Ovčíně dokončila své 3. kolo

Ano, ubíhá to jako voda a liga jednotlivců, která na Ovčíně začínala jako dvě ligy, se za pár týdnů rozrostla... na Ovčíně máme nyní 6 lig a navíc jsme se rozšířili i na pražskou Chmelnici, kde se právě rodí třetí liga... Systém turnaje je velmi jednoduchý, ve všech hrách o něco jde, hrají každý s každým se sobě rovnými, nečeká se, prodlevy nejsou žádné a za necelé 3 hodiny stálého hraní všech je v tabulce jasno.
Obě soutěže i nadále přijímají nové hráče, neváhejte a zapojte se, jde o skutečně jen několik místeček. Obsazovačky najdete na stránkách Ligy jednotlivců příslušné herny.
4. kolo Ligy jednotlivců z pražského Ovčína bylo vloženo na náš web, záložka Bowlingové turnaje, včetně fotek vítězů 3. kola.

Vložil: (MiS), 28. února 2014

DLJ Chmelnice - zahájena liga B, liga C se pomalu rodí...

Na Chmelnici v Praze (4 dráhy AMF, mazačka) byl odehrán 1. hrací den 1. kola ligy B. Na čele je díky lepšímu průměru Viktor Schön s jedinou prohrou na svém kontě. Má ovšem pár pronásledovatelů a hlavně hráče čekají ještě odvety, které teprve rozhodnou a tak se může vše ještě naprosto změnit.
Výsledky byly vloženy na web, záložka Bowlingové turnaje a tady pak DLJ Chmelnice.

Vložil: (MiS), 24. února 2014

2. turnaj Ovčínského Poháru vyhrává Karel Bárta

Únorový díl série Ovčínský Pohár byl z hlediska výsledků pozitivně ovlivněn houseovým mazacím modelem a čísla tomu také odpovídala. V turnajovém dni zvítězil Karel Bárta před Petrem Pekárem a Marcelem Štochlem. Nejlepší ženou se stala Kamila Světnicová, která se probojovala až do závěrečného finále.
Podrobnosti, fotky, komentář, historie - záložka Bowlingové turnaje a zde Ovčínský Pohár 2014. Pokud byste se chtěli podívat na historii, pak jděte přes Archiv a tam si vyhledejte Ovčínský Pohár 2013.

Vložil: (MiS), 14. února 2014

Ivanciv s Typoltem si odnesli skoro 1,5 kg šunky od kosti

Meat Double Sport měl na pořadu druhý turnajový den. A bylo o co hrát - šunka od kosti v kuse, schwarzwaldská šunka, speciální salámy a klobásy francouzské, španělské, maďarské, k tomu na zapití pravé portské a francouzská vína.... Dostat se ale k těmto cenám není zas tak jednoduché. Mazací model se na tomto turnaji používá typu "Sport" a tak o různá zklamání není nouze. Hlavní ceny vyhrála dvojice Petr Ivanciv a Pavel Typolt. Gratulujeme!
Podrobnosti na záložce bowlingových turnajů a zde Meat Double Sport.

Vložil: (MiS), 12. února 2014