AKTUALITY

Liga jednotlivců na Ovčíně dokončila své 3. kolo

Ano, ubíhá to jako voda a liga jednotlivců, která na Ovčíně začínala jako dvě ligy, se za pár týdnů rozrostla... na Ovčíně máme nyní 6 lig a navíc jsme se rozšířili i na pražskou Chmelnici, kde se právě rodí třetí liga... Systém turnaje je velmi jednoduchý, ve všech hrách o něco jde, hrají každý s každým se sobě rovnými, nečeká se, prodlevy nejsou žádné a za necelé 3 hodiny stálého hraní všech je v tabulce jasno.
Obě soutěže i nadále přijímají nové hráče, neváhejte a zapojte se, jde o skutečně jen několik místeček. Obsazovačky najdete na stránkách Ligy jednotlivců příslušné herny.
4. kolo Ligy jednotlivců z pražského Ovčína bylo vloženo na náš web, záložka Bowlingové turnaje, včetně fotek vítězů 3. kola.

Vložil: (MiS), 28. února 2014

DLJ Chmelnice - zahájena liga B, liga C se pomalu rodí...

Na Chmelnici v Praze (4 dráhy AMF, mazačka) byl odehrán 1. hrací den 1. kola ligy B. Na čele je díky lepšímu průměru Viktor Schön s jedinou prohrou na svém kontě. Má ovšem pár pronásledovatelů a hlavně hráče čekají ještě odvety, které teprve rozhodnou a tak se může vše ještě naprosto změnit.
Výsledky byly vloženy na web, záložka Bowlingové turnaje a tady pak DLJ Chmelnice.

Vložil: (MiS), 24. února 2014

2. turnaj Ovčínského Poháru vyhrává Karel Bárta

Únorový díl série Ovčínský Pohár byl z hlediska výsledků pozitivně ovlivněn houseovým mazacím modelem a čísla tomu také odpovídala. V turnajovém dni zvítězil Karel Bárta před Petrem Pekárem a Marcelem Štochlem. Nejlepší ženou se stala Kamila Světnicová, která se probojovala až do závěrečného finále.
Podrobnosti, fotky, komentář, historie - záložka Bowlingové turnaje a zde Ovčínský Pohár 2014. Pokud byste se chtěli podívat na historii, pak jděte přes Archiv a tam si vyhledejte Ovčínský Pohár 2013.

Vložil: (MiS), 14. února 2014

Ivanciv s Typoltem si odnesli skoro 1,5 kg šunky od kosti

Meat Double Sport měl na pořadu druhý turnajový den. A bylo o co hrát - šunka od kosti v kuse, schwarzwaldská šunka, speciální salámy a klobásy francouzské, španělské, maďarské, k tomu na zapití pravé portské a francouzská vína.... Dostat se ale k těmto cenám není zas tak jednoduché. Mazací model se na tomto turnaji používá typu "Sport" a tak o různá zklamání není nouze. Hlavní ceny vyhrála dvojice Petr Ivanciv a Pavel Typolt. Gratulujeme!
Podrobnosti na záložce bowlingových turnajů a zde Meat Double Sport.

Vložil: (MiS), 12. února 2014

Praha Chmelnice: premiéru DLJ ovládla Bohdana Janků

Distanční Liga Jednotlivců se po pražském Ovčíně otevřela i v příjemném centru Bowling bar Chmelnice v Praze. Premiérový den DLJ otevřela skupina A zaplněná do posledního místečka. Systém dobře známý na Ovčíně se líbil i zde. Turnajový podvečer trval něco přes 2 hodiny, během nichž si všichni zahráli 7 her bez jakéhokoliv čekání systémem každý s každým. Nejúspěšnější byla s převahou Bohdana Janků, která nenašla přemožitele ani v jednom ze svých zápasů...
Podronbosti hledejte na záložce Bowlingových turnajů a zde záložka Distanční Liga Jednotlivců Praha Chmelnice.

Vložil: (MiS), 9. února 2014

Troi-Boyskou devítku má Petr Pekár

První nedohazovaná devítka ze seriálu Troi-Boy na pražském Ovčíně se odehrála v úterý 04.02.2014. Po triumfu Pavla Diviše v lednové "osmičce" zvládl nejlépe dnešní "devítku" Petr Pekár, za což si odnesl vedle několika cen i nový typ pohárku. Petrovi gratulujeme a všem hráčkám a hráčům děkujeme za účast a pěkné boje.
Příští Troi-Boy se hraje v úterý 04.03.14, tentokrát však se bude hrát klasický bowling, zato však s pomocnými hendykepy pro méně výkonné hráče. Srdečně zveme, obsazovačka na něj je již otevřena (najdete přes Bowlingové turnaje a zde Troi-Boy 2014).

Vložil: (MiS), 5. února 2014

Bylo rozehráno 3. kolo DLJ

Distanční Liga Jednotlivců otevřela své třetí kolo, odehrán byl 1. hrací den nejvyšších lig A až C Ligy D a nižší jsou na pořadu ve čtvrtek 06.02.14.

Vložil: (MiS), 31. ledna 2014

Ovčínský Pohár 2014 - 1. den ve znamení Jiřího Bleši

První turnajový den Ovčínského Poháru 2014 proběhl včera. A tedy bylo se na co koukat. Show předvedl Jirka Bleša s plnou parádou... no posuďte sami: zahrál Perfect game, tedy maximální možný výsledek 300. Jeho finálový průměr byl 250,00 a celodenní průměr ze všech osmi her 244,00!!! Připomínáme - pozor tohle nebyl "devítkový" turnaj, ale klasický bowling. Jirka dneska prostě neměl konkurenci... Jiří, gratulujeme!
Podrobnosti o turnaji na záložce Bowlingové turnaje a zde Ovčínský Pohár 2014.

Vložil: (MiS), 24. ledna 2014

Distanční Liga Jednotlivců na Ovčíně po 2. kole

V Praze na Ovčíně se dohrálo 2. kolo DLJ, výsledky všech skupin jsou vloženy na turnajovou záložku. Postupujícím gratulujeme, vítězové všech skupin budou hrát příště zdarma.
Ještě upozornění na termíny 3. kola - část hráčů vlivem našeho šotka obdržela nesprávné termíny... 3. kolo DLJ se hraje ve čtvrtek 30.01.14 a pak 06.02.14. Termínová listina, která je umístěna na stránkách DLJ je správná, pro jistotu se, prosíme, zkontrolujte.
Všem hráčkám a hráčům děkujeme za účast a hezká utkání.

Vložil: (MiS), 17. ledna 2014

Meat Double Sport 2014 - jsme po 1. turnaji

A byl to turnajový den docela napínavý s ohledem na sportovní mazací model, který byl použit. Celé to zvládli nejlépe Pavel Vacek s Borisem Guičem, ale nebylo to zrovna jednoduché. Sportovní mazání na Ovčíně není přece jenom zas tak úplně běžné. Ale dobrý hráč si musí zvykat na různé modely.... Viz záložka Bowlingové turnaje a zde Meat Double Sport 2014.

Vložil: (MiS), 15. ledna 2014